شهدا با جان‌فشانی‌های خود امنیت را در کشور برقرار کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلیبر در یادواره شهدای روستای کلالق گفت: به برکت خون شهدا است که کشورمان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قله‌های افتخار ایستاده است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، مختار همت زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلیبر بابیان اینکه شهدا آبروی نظام و افتخار ملت هستند که همیشه باید یاد آنان گرامی داشته شود، گفت: برگزاری یادواره شهدا اقدامی مؤثر و ضروری برای مرور دلاورمردی های فرزندان این مرزوبوم برای نسل‌های آینده است.
وی هدف از برگزاری این یادواره را گرامیداشت یاد شهدای بسیجی عنوان کرد و ادامه داد: عظمت امروز بسیج مرهون ازخودگذشتگی بسیجیانی است که در زمان جنگ تحمیلی از جان خود گذشتند و درخت اسلام و  شجره طیبه را آبیاری کردند و امروز این افتخار و بالندگی را به بسیج هدیه دادند.
همت زاده بابیان اینکه به برکت خون شهدا است که کشورمان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قله‌های افتخار ایستاده است افزود: همه ما وظیفه‌ داریم از دستاوردهایی که به خاطر آن خون‌های زیادی ریخته شده حفاظت کنیم.
یادآوری می‌شود؛ چهارشنبه 30 آبان ماه 1397 یادواره شهدای روستای کلالق شهرستان کلیبر با حضور مسئولان این شهرستان و خانواده‌های معظم شهدا در مسجد روستای کلالق برگزار شد و از خانواده‌های معظم شهدای این روستا با اهدای لوح تقدیر تحلیل به عمل آمد.
 انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، یادواره شهدا، روستای کلالق ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی
کد مطلب: 268063
 
 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور