نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز:
مسئولین ادامه‌دهنده راه شهدا هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز به‌اتفاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی با والدین مکرم شهیدان «ابراهیم، رضا، حمزه علی ابراهیمی» دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم به‌اتفاق عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، شامگاه یکشنبه 4 آذر 1397، با حضور در منزل شهیدان «ابراهیم، رضا، حمزه علی ابراهیمی» با والدین مکرم ایشان دیدار و گفتگو کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز با تبریک ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اظهار داشت: یکی از راه‌های انتقال فرهنگ شهادت و دفاع مقدس به نسل جوان جامعه، تجلیل و دیدار با خانواده معظم شهداست.
وی با بیان اینکه شهدا با حمایت پدران و مادران خود، هشت سال در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتند و برای پاسداری از ارزش‌های اسلامی و تمامیت ارزی جمهوری اسلامی ایران جانانه جنگیدند گفت: دیدار و تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه و افتخار همه مردم و مسئولین است چرا که دیدار این عزیزان نوعی ارج نهادن به ایثارگری‌هاست.
وی تصریح کرد: خانواده‌های شهدا اطمینان خاطر داشته باشند، مسئولین به‌عنوان خدمتگزاران مردم ادامه‌دهنده راه شهدا هستند.
عباس پورحسن مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی در این دیدار تصریح کرد: پایه‌های انقلاب بر اساس ارزش‌های اسلامی و پایداری و ایمان مردان و زنانِ این مرزوبوم بنانهاده شده است و بی‌تردید یکی از راه‌ها حفظ و ترویج این ارزش‌ها دیدار با جامعه معزز ایثارگری است.
پورحسن افزود: مردم آذربایجان با تقدیم قریب به 10 هزار شهید در دوران هشت سال دفاع مقدس، و افتخار داشتن 10 خانواده با 3 فرزند شهید، ایثار و فداکاری و تعهد خود به‌نظام و انقلاب را به اثبات رسانده‌اند.
گفتنی است، شهید «حمزه علی ابراهیمی» در 25 شهریور 1306 به دنیا آمد و 22 فروردین 1362 به فیض شهادت نائل شد؛ بسیجی شهید «رضا ابراهیمی» در 14 اردیبهشت 1306 چشم به جهان گشود و در 14 اردیبهشت 1367 در منطقه عملیاتی شلمچه به مقام رفیع شهادت نائل گشت؛ شهید «ابراهیم ابراهیمی» در 3 فروردین 1338 متولد شد و در 23 اردیبهشت 1360 در جبهه سوسنگرد شهید شد.
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، نماینده ولی فقیه، امام جمعه تبریز، مدیرکل، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهیدان ابراهیمی.
کد مطلب: 268302
 
 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...