مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:
اعتلای دین دستاورد ایثار جامعه ایثارگری است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی گفت: جمهوری اسلامی، ولایت‌فقیه و حاکمیت دین دستاوردهای ایثار و فداکاری جامعه ایثارگری است و بنیاد بر اساس اهداف و محورهای اصلی و اساسی خود که تکریم و خدمات‌رسانی به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران است، بایستی در تمامی امور محوله خود پیش‌قدم باشد و اصولی رفتار کند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، عباس پورحسن صبح امروز دوشنبه 5 آذر 1397، در نشست شورای معاونین بنیاد عنوان کرد: شناخت ابعاد مختلف خدمات‌رسانی و توجه به راهکارهای عملی و علمی در راستای تقویت عملکردها، بنیاد را در نیل به اهداف خود پیش‌قدم می‌سازد.
عباس پورحسن بابیان اینکه جمهوری اسلامی، ولایت‌فقیه و حاکمیت و اعتلای دین، دستاوردهای ایثار و فداکاری جامعه ایثارگری است تصریح کرد: بنیاد بر اساس اهداف و محورهای اصلی و اساسی خود که تکریم و خدمات‌رسانی به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران است، بایستی در تمامی امور محوله خود پیش‌قدم باشد و اصولی رفتار کند.
وی نشست‌های تخصصی شورای معاونین در راهبردی و عملی شدن امور را مثبت ارزیابی کرد و افزود: همفکری و نظرات سازنده اعضا شورا و نیروی انسانی ماهر و آشنا به آئین‌نامه‌ها و قوانین مصوب بنیاد، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل ارتقا بهره‌وری سازمان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی افزود: رشد و تحول سازمانی، در گرو شناخت ظرفیت‌ها و معرفی تهدیدها و فرصت‌ها، به تفکیک حوزه‌های خدماتی بنیاد خواهد بود.
جابر ابوالفتح زاده معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد آذربایجان‌شرقی در ابتدای این نشست بابیان اینکه معرفی شهدا و ایثارگران در سطح شهر و جامعه با شیوه‌های تبلیغاتی، رسانه‌ای و یادواره‌ها در معرفی اهداف شهدا تأثیرگذار است گفت: با توجه به ظرفیت‌های تبلیغات محیطی و رسانه‌ای صداوسیما و فضای مجازی می‌توان جوانان را با وصایا و ویژگی‌های شخصیتی‌شان بیشتر آشنا کرد.
ابوالفتح‌زاده بابیان آمار اردوهای سیاحتی و زیارتی و مسابقات ورزشی، برگزاری کلاس‌های آموزشی قرآن، و ارائه گزارشی از آخرین وضعیت مالی بنیاد در خصوص پرداخت شهریه‌های دانشجویان شاهد و ایثارگر مشغول به تحصیل در مراکز آموزشی عالی استان گفت: توجه به سلامت جسمانی، تکریم ایثارگران حافظ قرآن در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و دینی، تقویت و توجه بیش‌ازپیش به آموزش عمومی، برخی از مهم‌ترین وظایف‌ بنیاد در این حوزه است.
انتهای پیام/

کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، نشست شورای معاونین، مدیرکل، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 268310