رئیس بنیاد منطقه یک
خدمت به ایثارگران افتخار بازنشستگان بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک مشهد گفت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران افتخار بازنشستگان بنیاد شهیدو امورایثارگران است.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمد حسن صمدی در دیدار با ایثارگران بازنشسته بنیاد منطقه یک با قدردانی از این همکاران گفت: پیشکسوتان بنیاد ذخایر و دارای تجارب گران‌سنگی هستند و لازمه موفقیت در انجام کارها بهره‌ برداری و استفاده از این تجارب است.
صمدی در دیدار با اسماعیل باغبان، غلامرضا احمدیان و هادی جاهبی بیان کرد: نیروی انسانی شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران که یک‌نهاد انقلابی و تأثیرگذار بوده با استفاده از تجارب و دانش و تخصص کارکنان خود ، موفق به کسب رتبه‌های برتر در ارزیابی‌های استانی و کشوری شده است.
وی خاطر نشان ساخت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران افتخار بازنشستگان بنیاد شهیدو امورایثارگران است.
رئیس بنیاد منطقه یک مشهد بهره‌برداری از تجارت به‌دست‌آمده توسط همکاران بازنشسته را لازمه توسعه و بهره‌مندی کارکنان جوان این نهاد بیان کرد و گفت: استفاده از تجارب بزرگان و پیشکسوتان کمک‌حال و تأثیرگذار خواهد بود.
همچنین طی مراسمی از بازنشستگان بنیاد با اهدای لوح یادبود تجلیل شد.
 گفتنی است بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک مشهد مقدس پرونده دو هزارو 663 شهید، شش هزارو 661  جانباز و 700 آزاده را تحت پوشش خود دارد.
انتهای پیام/

سکینه پورتقی خبرنگار ایثار رضوی در مشهد مقدسکلمات کليدی: ایثار رضوی، مشهد، بنیاد منطقه یک مشهد، تجلیل، بازنشتگان، خراسان رضوی،
کد مطلب: 268370
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...