تکریم خانواده‌های شهدا فرهنگ ایثار را اعتلا می‌دهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر: حرکت در مسير آرماني شهدا و الگوگیری از سبک زندگی آنان، باعث حل مشکلات جامعه و کشور می‌شود.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در دیدار با مادر شهید والامقام «ابوالفضل یوسفی» گفت: تکریم خانواده‌های معزز شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را اعتلا می‌دهد.
وی صبر و استقامت را از ویژگی‌های بارز مادران شهدا عنوان کرد و افزود: به‌یقین سرافرازی و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایمان، ایثار و تلاش بانوانی است که با تربیت فرزندانی صالح، باعث پیروزی کشورمان در مقابل دشمنان شدند.
ابراهیمی حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب اسلامي را وظیفه آحاد مردم قلمداد نمود و اظهار داشت: حرکت در مسير آرماني شهدا و الگو گیری از سبک زندگی آنان، باعث حل مشکلات جامعه و کشور می‌شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر تأکید کرد: نظام مقدس جمهوري اسلامي ایران حيات، شكوه و بالندگي خود را از رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدای والامقام و فداكاري‏ها و ازخودگذشتگی‌های جانبازان و ایثارگران دارد.
ابراهیمی در ادامه دیدارهای خود با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر اهر که شامگاه سه‌شنبه 6 آذرماه سال 1397 انجام شد، با جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس «جابر الف زاده» و «محمدرضا مردانیان» ملاقات و با آنان گفتگو کرد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار،‌آذربایجان، شرقی،‌ اهر،‌ دیدار، خانواده های شاهد و ایثارگر، شهرستان اهر
کد مطلب: 268603