داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​رونمایی از کتاب سردار شهید حمزه سلیم زاده در مشگین شهر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
با مشارکت بنیاد کتاب « شهر مقدس » زندگینامه سردار شهید حمزه سلیم زاده منتشر و در مراسمی با حضور مسئولان استانی در مشگین شهر رونمایی شد .
 
به گزارش ایثار واحد استان اردبیل ، کتاب « شهر مقدس » نوشته « احد بیوته » هنرمند اردبیلی با مشارکت اداره بنیاد شهرستان مشگین شهر منتشر و در مراسمی همزمان با گرامیداشت هفته وحدت و بسیج یکشنبه چهارم آذر 97 در سالروز ولادت اشرف مخلوقات عالم پیامبر گرامی اسلام در محل سینما پل معلق این شهرستان رونمایی شد.
حجت‌الاسلام مهدی باوقار در این مراسم با  گرامیداشت هفته وحدت و ولادت حضرت محمد صلی الله علیه و آله گفت: در حال حاضر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی خطیر و حساس است که همگان باید در این زمینه پیشگام باشند تا بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل امروی به ویژه جوانان انتقال دهیم.
امام جمعه مشگین شهر  با اشاره به این که دشمنان و استکبار جهانی با ترفندهای مختلف درصدد ایجاد تفرقه در جامعه هستند اظهار داشت : در این زمینه با هوشیاری و بصیرت ملت ایران نقشه‌های شوم دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل شده است.
باوقار تصریح کرد: کشورمان در سایه خون پاک شهدا به اقتدار و امنیت همه‌جانبه دست یافته و ما قدردان خون پاک شهدا هستیم.
احد بیوته نیز در ابتدای مراسم گفت : یکی از اولویت‌های اساسی ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و تلاش ما این است که با نوشتن این کتاب در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل جوان گام برداریم.
نویسنده کتاب شهر مقدس افزود: در حال حاضر معرفی زندگینامه شهدای والامقام رسالتی خطیر و حساس است و انتظار داریم دستگاه‌های فرهنگی ر در این زمینه حمایت‌های همه‌جانبه داشته باشند.
مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر نیز در این مراسم گفت: یکی از اولویت‌های اساسی پل معلق تداوم در اجرای برنامه‌های فرهنگی و یادواره‌های شهدای والامقام است که این برنامه‌ها تداوم می‌یابد.
عباسی‌نیا افزود : ما قدردان خون پاک شهدا هستیم و مجموعه گردشگری پل معلق با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و یادواره‌های شهدا درصدد است حداقل بتواند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداشته باشد.
در پایان مراسم با اجرای مداحی و سرود ولادت حضرت نبی مکرم اسلام گرامی داشته شد و از نفراتی که اسم شان محمد بود به قید قرعه با اهدای جوایز تجلیل شد.
انتهای پیام ./
کد مطلب: 268642
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...