ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
فرماندار شهرستان عجبشیر: ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب در میان مردم هستند که امروز جایگاه و منزلت ایران اسلامی مرهون ایثار و ازخودگذشتگی آن‌ها است
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، در راستای اجرای طرح سپاس سه‌شنبه 6 آذر 1397 عادل اصغرپور فرماندار شهرستان عجب‌شیر، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و قاسمی رئیس اداره بنیاد مسکن و  شهریار جاهدی جانشین سپاه ناحیه  عجب‌شیر با حضور در منزل پدر شهید «اسماعیل روشنایی»، جانبازان 70 درصد اکبر الهوردی، جانبار سرافراز یعقوب رحیمی و  جانباز آزاده سلیمان سلمان پور  دیدار و دلجویی نمود.
 اصغرپور فرماندار شهرستان عجبشیر در این دیدارها گفت: بایستی نسل‌های آینده بدانند اقتدار نظام، عزت و خودباوری جامعه، حاصل زحمات ایثارگران است.
وی با اشاره به اهمیت تجلیل از پایمردی و استقامت رزمندگان، افزود: ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب در میان مردم هستند که امروز جایگاه و منزلت ایران اسلامی مدیون ایثار و ازخودگذشتگی آن‌ها است.
اصغرپور گفت: باگذشت سال‌ها از جنگ و آزادی اسرا، دلاوری‌ها، استقامت و پایداری آن‌ها فراموش نمی‌شود و مردم و نظام قدردان زحمات آن‌ها هستند.
اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجبشیر نیز خاطرنشان کرد: شهدا و جامعه معزز ایثارگری، حقانیت جمهوری اسلامی را به دشمنان با صبر و شکیبایی در برابر ظلم ثابت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: امروزه نظام اسلامی علی‌رغم همه مشکلات و جنگ‌های منطقه در امنیت و آسایش کامل قرار دارد که این امنیت حاصل خون شهدا  و صبر و استقامت آزادگان است.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، عجبشیر، دیدار، فرماندار، خانواده شهدا، جانبازان، آزاده، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 268645