داخلی صفحه گلستان خبر
 
عمل به قرآن کریم سیره شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷
مدیرکل بنیاد گلستان عنوان کرد: عمل به فرامین قرآن کریم در سیره شهدا است.
عمل به قرآن کریم سیره شهدا است
 
به گزارش ایثار واحد، اسرافیل وزیری در آیین افتتاحیه مسابقات قرآنی ویژه کارکنان بنیاد استان ضمن خیرمقدم به محمد بنیادی رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، فرشاد محمدی رئیس اداره رفاه ستاد مرکز و کارکنان بنیاد استان اظهار داشت: انس با قرآن کریم از دوران کودکی به‌واسطه پدران و مادران به ما انتقال داده‌شده است و ما نیز باید در وهله نخست در آن تدبر داشته و سپس باید به آن عمل کنیم.
وی عمل به فرامین قرآن کریم را در سیره شهدا دانست و افزود: آنچه لازم است، خود و دیگران را به آن تذكر دهم عمل به قرآن است؛ عمل به هدایت‌ها و تعالیم قرآن، عمل به احكام قرآن و تمسک عملی به قرآن و عترت همچون شهدا است که از آن به‌خوبی پیروی کردند.
اسرافیل وزیری عنوان کرد: در شهدا عمل به قرآن کریم را با ایثار و ازخودگذشتگی در برابر امیال دنیوی به منصه ظهور رسانده و این درس خوبی برای ما است که بتوانیم از این چشمه جوشان معنوی بهره لازم را ببریم.
وی ادامه داد: توجه به روح قرآن و تعالیم بلند اخلاقی‌ آن باید در صدر برنامه‌ها قرار گیرد و ابعاد حیات‌بخش و انسان‌ساز آن در همه جهات به کار گرفته شود.
وزیری هر كاستی، كمبود و نقص در جامعه را بر اثر عمل نكردن به قرآن کریم دانست.
وی در پایان از شركت‌كننده و عزیزانی كه خدمت به قرآن كریم نصیب آن‌ها شده‌ است تقدیر و تشكر نموده و توفیق همگان را در نشر و ترویج معارف نورانی قرآن از خداوند متعال مسئلت کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 268734
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...