صبر و استقامت جانبازان نشان از زنده بودن آرمان‌های شهدا دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در عیادت از جانباز 70 درصد «علیرضا حاج رضایی» گفت: صبر و استقامت جانبازان و خانواده‌های مکرم‌شان بار دیگر زنده‌بودن آرمان‌های شهدا را یادآوری می‌کند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی همچنین با حضور در منزل جانباز 70 درصد «علیرضا حاج رضایی» و عیادت از ایشان، گفت:‌ فرهنگ غنی ایثار و شهادت به‌عنوان اصلی‌ترین ارزش دوران دفاع مقدس، با دیدار حماسه‌آفرینان هشت سال جنگ تحمیلی اشاعه می‌یابد.
پورحسن با بیان اینکه تحمل بیماری و مشکلات جسمانی توفیق ایمان و بردباری انسان‌های آزاده‌اندیش را به آزمون می‌کشد، گفت: صبر و استقامت جانبازان 70 درصد و خانواده‌های مکرم‌شان بار دیگر زنده‌بودن آرمان‌های شهدا را یادآوری می‌کند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه ملت شریف ایران سربلندی و عزت خود را به لطف جانبازان، شهدا و آزادگان دارند، افزود: ما شرمنده این عزیزان هستیم چراکه برای حفظ امنیت و آرامش ما، جان خود را تقدیم نظام کرده‌اند.
وی تصریح کرد: اگر اکنون می‌توانیم چهل‌سالگی انقلاب را جشن بگیریم و استقلال و عزت پرچم جمهوری اسلامی ایران را حفظ کنیم به برکت و یمن جامعه ایثارگری است.
عباس پورحسن در این دیدار ضمن اطلاع از روند درمانی جانباز معزز 70 درصد «علیرضا حاج رضایی»، برای ایشان طلب بهبودی و شفای عاجل مسئلت کرد.
گفتنی است،‌ شهرستان شبستر با 639 جانباز، 47 آزاده و 352 شهید، و همچنین 70 گلزار و 252 مزار مطهر شهید نقش تأثیرگذاری در دوران هشت سال دفاع مقدس ایفا کرده است.
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی،‌ شبستر،‌ دیدار،‌ شهدا، جانبازان، ‌بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 268772