داخلی صفحه کردستان خبر
 
یادواره شهدای حادثه تروریستی مریوان برگزارشد
خداوند هیچ‌گاه نمی‌گذارد خون شهدا به هدر رود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰
خداوند هیچ‌گاه نمی‌گذارد خون شهدا به هدر رود
 
 خداوند هیچ‌گاه نمی‌گذارد خون شهدا به هدر رود
 به گزارش ایثارازکردستان، نماینده ولی فقیه در استان صبح امروز در یاد‌واره شهدای ‌حادثه تروریستی مریوان، "شهدای کرامت" با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این حادثه  اظهار داشت: خداوند برای تمام کسانی که در راه اسلام جهاد می‌کنند‌ جایگا‌ه ویژه ای در نظر گرفته است.‌
وی با اشاره به آیه «وَ‌اعَدَو لهم ....» ‌افزود: همانطور که خداو‌ند متعال در این آیه وعده داده ‌می‌توانیم بر دشمن پیروز شویم و  آنها که در میدان حضور پیدا می‌کنند ‌در جایگاه ویژه قرار می‌گیرند زیرا به جز شهادت، این جایگاه ویژه حاصل نمی‌شود.
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه خداوند متعال فرموده با کسانی که در‌جبهه ‌شیطان قرار می‌گیرند به نبرد برخیزید، اضافه کرد: ‌کسانی که ‌در راه غیر خداوند همچون اسرائیل و آمریکا‌ می‌جنگند، یاوران شیطان هستند
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه کسانی که در راه خداوند می‌جنگند و در این راه شهید می‌شوند با ‌نخستین قطره خونشان‌ که به زمین می‌ریزد همه چیز را پاک می‌کند، گفت: ‌شهید ‌با شهادتش پاک و پاکیزه می‌شود و ‌خود را در بهشت خواهد دید و از قبر تا قیامت با نور ‌خداوند همراه خواهد بود.‌
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه خداوند هیچ‌گاه نمی‌گذارد خون شهدا به هدر برود، اظهار داشت:  ‌این خون‌ها در جهت رشد بشریت خواهد بود‌.
وی با بیان اینکه خون‌های شهدا به نظام و ‌انقلاب اسلامی ‌عزت داده است، گفت: خون شهدا سبب رشد کشور و خارج شدن کشور از زیر سایه مستکبران شده و امنیت را برای کشور به ارمغان آورده است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری در هدایت جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: وجود رهبری که بتواند نه تنها ملت ایران، بلکه تمام آزادگان جهان را هدایت کند یک نعمت است که این مهم سبب عزت و عزتمندی ‌کشور اسلامی ایران شده است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمنان ‌از ابتدای پیروزی انقلا‌ب مدام برای نابودی انقلاب تلاش کردند اما این انقلاب ‌با‌عزت و سربلندی باقی مانده است، گفت: ‌به طور حتم مومنان در مقابل دشمن محکم می‌ایستند.
وی قدرت و عظمت را هدیه انقلاب اسلامی به تمام ‌مسلمانان جهان دانست و ادامه داد: در حال حاضر امت اسلامی در برابر دشمن ‌جبهه مقاومت ‌تشکیل داده‌اند که خداوند این گروه را قوی کرده است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به فرمایش گهربار مقام معظم رهبری که فرمودند درخت انقلاب یک نهال نیست بلکه ‌یک درخت تنومند است که ثمرات آن در تمام دنیا قابل رویت است،
کد مطلب: 268808
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...