یادواره شهدا "آبروی محله" در مسجد فاطمه الزهرای شهر نگور برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
مراسم آبروي محله ويژه بزرگداشت شهيد اهل سنت شهيد مراد پدندر در مسجد فاطمه الزهرای شهر نگور از توابع شهرستان چابهار با حضور جانشین سپاه و امام جمعه اهل سنت نگور برگزار شد.
یادواره شهدا "آبروی محله" در مسجد فاطمه الزهرای شهر نگور برگزار شد
 
به گزارش نوید شاهد سیستان و بلوچستان، مراسم آبروي محله ويژه بزرگداشت شهيد اهل سنت شهيد مراد پدندر در مسجد فاطمه الزهرای شهر نگور از توابع شهرستان چابهار با حضور جانشین سپاه و امام جمعه اهل سنت نگور برگزار شد.
 
امام جمعه اهل سنت شهر نگور در یادواره شهدا آبروی محله شهر نگور با اشاره به تکریم مقام شامخ شهدا گفت: عزت و استقلال کشور به پاس جانفشانی های شهداست.

مولوی عبدالرحمن عارفی افزود: با حفظ فرهنگ ایثار و شهادت می توانیم از آرمان های انقلاب و رهبری پاسداری کنیم.

وی با بیان اینکه ما مدیون خون شهدا هستیم بیان کرد: 38 سال از انقلاب گذشته و شهدا ناظر بر ما هستند که با چه میزان و ملاک هایی جلو برویم و انتخاب کنیم.

جانشین سپاه شهرستان چابهار در این مراسم گفت: هدف از برگزاری یادواره‌های شهدا آبروی محله قدردانی از خانواده‌های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و معرفی شهدا به نوجوانان و جوانان است.

سرهنگ ملایی افزود: این طرح در قالب محله به محله و پاسداشت شهدای محلات و انتقال پیام شهیدان تاثیر بالایی دارد و نسل امروز و آینده که در محلات شهدا ساکن هستند، با فرهنگ ایثار و شهادت هر چه بیشتر آشنا خواهند شد.

وی بیان کرد: بسیجیان باید با عمل گرایی و توجه به فرمایش مقام معظم رهبری راه شهدا را ادامه دهند تا این ارزش ها برای همیشه تاریخ ماندگار باشد.
کد مطلب: 268832
 
 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...