داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید و مدیرکل بازرسی استان از خانواده های شهدای دهستان رضوان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
دیدار و  سرکشی مدیرکل بنیاد شهید و مدیرکل بازرسی استان از خانواده های شهدای دهستان رضوان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز چهارشنبه 7 آذر ماه 97 مدیرکل بنیاد شهید استان به اتفاق مختاری مدیرکل سازمان بازرسی استان از والدین شهید محمد عوض زاده ، مادر شهید معظم غلام جمعه پور ، پدر شهید معظم مصیب عارف نیا در دهستان رضوان از توابع شهرستان بندرعباس در منزل دیدار نمودند .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان در این دیدارها ضمن تشکر و قدردانی از همکاری مدیرکل بازرسی استان در دیدار و دلجویی از خانواده های شاهد و ایثارگر گفت : قوی ترین و برنده ترین سلاح در مقابله با دشمن ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت است و باید در این حوزه ها فرهنگ سازی شود و آن را به نسل سوم و چهارم انقلاب منتقل کنیم .
پاکدامن افزود : پاداشی که بتواند جبران کننده این همه صبر و تحمل و زحمات مادر شهیدان گرانقدر باشد فقط بهشت است .
وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا هیچگاه فراموش نخواهند شد گفت : همه این خانواده های محترم هستند و وظیفه ما این است که خدمت آنها برسیم و نسبت به آنها عرض ارادت نماییم .
پاکدامن با بیان اینکه شهداء به رهبری امام (ره) و در اجرای فرامین مقام معظم رهبری افتخار آفرینی کردند گفت : امروز همه مسئولین به خود می بالند که خادم نظام اسلامی و خانواده های معظم شاهد هستند. و در خاتمه این دیدار با هدایایی از این عزیزان تقدیر شد .
 
انتهای پیام ./   
 
کد مطلب: 268918
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...