دیدار حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران نطنز
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
نماینده ولی فقیه، معاون ريیس جمهور و ريیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان نطنز ضمن دیدار و گفتگو با خانواده‌های شهیدان «اکبر کریمی» و «محمد ملک سعیدی» و جانباز ۷۰ درصد «منصور حسن پور»، از مقام شامخ شهدا و جانبازان و خانواده آنان تجلیل کرد.
دیدار حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران نطنز
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین شهیدی عصر روز جمعه 9 آذر ماه در ادامه سفر به استان اصفهان در شهرستان نطنز در دیدار با خانواده شهید اکبر کریمی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار با ایثارگران سفارش مقام معظم رهبری است و در روز ایثار و حماسه مردم نطنز توفیق دیدار با خانواده معظم شهدا حاصل شد.
وی ضمن آرزوی سلامتی برای والدین معظم شهدا افزود: خانواده معظم شهدا و ایثارگران آبرو و فخر کشور هستند و به گردن همه مردم حق دارند و همه مسئولان خدمت به این عزیزان را باید وظیفه خود بدانند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهید محمد ملک سعیدی سلام مقام معظم رهبری را به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ابلاغ کرد و گفت: والدین شهدا برکتی برای میهن اسلامی هستند و باید خاطرات این عزیزان از شهدا را ثبت و ضبط کرد.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی ضمن پرس و جو از احوال این خانواده معظم شهید گفت: شهید ملک سعیدی در 17 سالگی به وظیفه خود برای لبیک به ندای رهبر و ولی فقیه پاسخ داد که بسیار پر ارزش است و این فرزندان با تأسی به قیام عاشورا در جبهه‌ها حماسه سازی کردند و کشور را دگرگون کردند.
وی با تأکید بر اهمیت حفظ و نهادینه کردن فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت گفت: امام حسین (ع) این فرهنگ را به ملت ایران آموخته است و نباید اجازه داد شهدا و ایثارگران و خانواده آنها فراموش شوند و باید به توصیه شهدا به دقت عمل کرد تا راه سعادت به روی ملت ایران برای همیشه گشوده باشد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با جانباز ۷۰ درصد، «منصور حسن پور» دیدار کرد و ضمن بررسی و صدور دستور برای رفع مشکلات ایثارگران در نطنز گفت: جانبازان شهدای زنده انقلاب اسلامی هستند و اجر شهدا را دارند و همسران جانبازان نیز عهده دار زحمات زیادی هستند و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز تجلیل از همسران جانبازان را وظیفه خود می‌داند.
مدیرکل بنیاد استان اصفهان، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه نطنز، فرماندار و مقامات محلی حجت الاسلام والمسلمین شهیدی را در این دیدارها همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 268920