احمدعلی موهبتی:
شهادت افتخاری ست که خداوند به بندگان شایسته اش عطا می کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱
استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با خانواده شهید افغانپور در شهرستان زابل گفت: راه و سیره شهدا همواره روشنگر و هدایتگر ما در زندگی ما خواهد بود.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، پی سفر استاندار سیستان و بلوچستان به منطقه سیستان در روز پنجشنبه هشتم آذر ماه 97 از خانواده شهید معظم افغانپور دیدار و دلجویی به عمل آمد.
 
 استاندار سیستان و بلوچستان شهادت را افتخاری بزرگ برشمرد که خداوند آن را به بندگان شایسته اش عطا می کند و افزود: به تصریح قرآن شهداء زنده هستند و در مقامی هستند که به حیات جاویدان رسیده اند.
احمد علی موهبتی سرکشی و دیدار از خانواده های معظم شهداء و جانبازان را از برنامه ها و اولویت های کاری همه مسئولین عنوان نمود و افزود: راه و سیره شهدا همواره روشنگر و هدایتگر ما در زندگی ما خواهد بود و وظیفه ماست تا در قبال ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران قدردان خانواده های ایشان باشیم  و نسبت به رفع مشکلات و رسیدگی و دلجویی از آنان کوشا باشیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زابل نیز حضور در جمع خانواده معزز شهداء و ایثارگران را باعث تقویت روحیه معنوی مسئولین عزیز عنوان نمود
علیصوفی ضمن معرفی شهید افغانپور ادامه داد: این شهید عزیز در خانواده تنها تکیه گاه و نان آور خانواده و امید و آرزوی والدینش بوده که متاسفانه در حین انجام خدمت سربازی در اطراف شهر زاهدان و بر اثر درگیری با اشرار منطقه به درجه رفیع شهادت نائل آمده است .
کد مطلب: 268925
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...