داخلی صفحه گلستان خبر
 
اقتدار ایران اسلامی مرهون فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
مدیر کل بنیاد گلستان گفت: امنیت و اقتدار مهم‌ترین رکن هر کشور بشمار می‌رود و اقتدار ایران اسلامی نشأت گرفته و مرهون فرهنگ ایثار و شهادت است.
اقتدار ایران اسلامی مرهون فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: اسرافیل وزیری در جلسه شورای معاونین ضمن بیان اینکه امنیت و آبادانی کشور مرهون و مدیون خون پاک شهداست اظهار داشت: امنیت ما قابل قیاس با امنیت کشورهای منطقه نیست و اینکه کشورهای همسایه در زمان بحران هیچ تسلطی بر اوضاع داخلی خود نداشته و نتوانستند بااقتدار در برابر کشورهای متجاوز بایستند، نشان از عدم وجود فرهنگ ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی در بین آنان است.
وی با عنوان اینکه توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی های شهدای والامقام و ازخودگذشتگی آن‌ها حاصل‌شده است افزود: حفظ آرمان شهدای والامقام و دستاوردهای انقلاب اسلامی همواره موجب دلگرمی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بشمار می رود.
مدیرکل بنیاد با اشاره به اشاعه فرهنگ ایثار در امور کاری کارکنان بنیاد و سایر دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: کارکنان بنیاد باید در تمام امورات کاری خود جان‌فشانی و ازخودگذشتگی‌های شهدا و ایثارگران را در نظر گرفته و با تمام توان با ایجاد آرامش و رفع موانع و مشکلات و با جلب رضایت‌مندی و اعتماد جامعه ایثارگری را فراهم نموده و بتوانند با مشارکت حداکثری از ظرفیت‌های دیگر دستگاه‌های اجرایی استفاده نمایند.

وزیری در خصوص ساماندهی و خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری گفت: از مهم‌ترین موارد کاری کارکنان، داشتن برنامه کاری، شناسایی نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف اداری، انعکاس فعالیت ها، ارتباط مؤثر همکاران با جامعه هدف و آشنایی و تسلط بیشتر پرسنل بر کلیه دستورالعمل‌های جدید است.
وی در پایان بیان داشت: ارزشمندی تشکیلات و رعایت انصاف و عدالت در خدمت‌رسانی، تصمیم‌گیری به‌موقع و فارغ از هرگونه هیاهو، انجام امور با برنامه و درایت در جهت رضایت‌مندی خداوند و خدمت گذاری به بهترین بندگان خدا از مهم‌ترین اقدامات بنیاد بشمار می‌رود.
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 269100
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...