احمدعلی موهبتی:
شهادت بالاترین درجه ایثار است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۵
استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با خانواده شهیده معظم خسروی گفت: مدیران باید با تاسی از شهدا ایثارگونه به مردم خدمت کنند
شهادت بالاترین درجه ایثار است
 
 به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان عصر روز گذشته شنبه دهم آذرماه 97 در راستای تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور و استاندار سیستان و بلوچستان از خانواده شهیده نسترن خسروی دیدار و دلجویی نمودند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور شهادت را عزت و حیات ابدی نامید و افزود: همه ما مدیون شهدا هستیم و باید راه امام عزیز و شهیدان را ادامه دهیم.
بابک دین پرست با ابراز خرسندی از دیدار با خانواده شهید خسروی گفت:  اوج ایثار را می توان در شهدا دید که از همه سرمایه شان گذشتند تا ما به امنیت و عزت برسیم.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز گفت: والدین شهدا ارزشمندترین افراد جامعه هستند که با تربیت چنین فرزندانی موجب عزت کشور در دنیا شدند.
احمدعلی موهبتی شهادت را بالاترین درجه ایثار خواند و افزود:  مدیران باید با تاسی از شهدا، ایثارگونه به مردم که ولی نعمت ما هستند خدمت کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های چابهار و کنارک دیدار و تجلیل مسئولین از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را قوت قلب نظام دانست.
علی داوری نیا افزود: سربلندی و آبرومندی امروز کشور ما به برکت خون پاک شهدا و ایثارگران است و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران قوت قلبی برای مسئولین است.
 
در پایان با اهدای لوح و هدیه از پدر و مادر شهیده تجلیل شد.
شهیده نسترن خسروی، دانش آموز 8 ساله، در حادثه تروریستی تاسوعای حسینی در سال 89 در شهرستان چابهار به فیض شهادت نائل آمد.
کد مطلب: 269127
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...