نشست نقد و بررسی کتاب «من خواب‌ دیده بودم» برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
نشست نقد و بررسی کتاب «من خواب‌ دیده بودم» به نگارش معصومه امیرزاده گشوئیه صبح روز یک‌شنبه 11 آذرماه با حضور مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، نویسندگان و منتقدان در سالن جلسات معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد.
نشست نقد و بررسی کتاب «من خواب‌ دیده بودم» برگزار شد
 
به گزارش «ایثار» رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد در این نشست بابیان اینکه برگزاری جلسات نقد در جهت هم‌فکری و کمک به نویسندگان برای هر چه‌بهتر شدن آثار است، گفت: جلسات نقد و بررسی کتاب همانند نشست‌های برگزارشده در نمایشگاه کتاب از برنامه‌های اصلی نشر شاهد است در حالی که حدود 1600 عنوان کتاب توسط نشر شاهد به چاپ رسیده که برخی از آنها در جشنواره‌های مختلف تقدیر شده‌اند.
وی افزود: در نشست‌های نقد و بررسی با هم‌فکری نویسندگان و منتقدان، اگر نکاتی پنهان مانده باشد مشخص‌شده و در آثار بعدی موردتوجه قرار می‌گیرد، قطعاً منتقدین خود را شریک یک اثر می‌دانند بنابراین می‌توانند همیار فکری خوبی به نویسنده باشند.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد با تأکید بر اینکه در حوزه ایثار و شهادت کتاب‌های خوبی منتشرشده است خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های معرفی آثار نشر شاهد، برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب‌ها برای تبلیغ و دیده شدن بهتر اثر است و نشر شاهد این مسیر را ادامه خواهد داد.
گفتنی است در این نشست نصرالله قادری و علی الله سلیمی از منتقدان ادبی کشور، به‌نقد و بررسی کتاب «من خواب‌دیده بودم» پرداختند و از نویسنده اثر معصومه امیرزاده گشوئیه تقدیر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269187