داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه 11 آذر ماه 97 جلسه شورای معاونین این اداره کل با رویکرد و اولویت فرهنگی در اتاق فکر این اداره کل با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سپس قرائت قسمتی از وصیت نامه شهید معظم علی اکرامی برگزار گردید .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگارن با تجلیل از شهداء و ایثارگران گفت : در بحث خدمت رسانی پرداختن به مسائل فرهنگی در اولویت قرار دارد زیرا آن چیزی که مهم است این است که آرمان ها و اهداف شهدا و ایثارگران باید زنده بماند و زنده ماندن این راه است که ضامن استقلال ماست و امنیت ما را تامین می کند و لازم است در زمینه فرهنگی طرح های نو داشته باشیم و این هدف مهم را با جدیت بیشتر دنبال کنیم .
این مقام مسئول خاطرنشان کرد : شهدا و ایثارگران ریشه های درخت تناور انقلاب اسلامی هستند . پدیده عظیم و تاریخی حیات دوباره اسلام و بیداری امت اسلامی به برکت نهضت مردم ایران و فداکاری خانواده های شهدا شکل گرفته است .
وی افزود : جانبازان شهیدان زنده هستند هر لحظه ای که این عزیزان درد و دشواری جانبازی را با یاد خداوند تحمل و شکر میکنند . اجر مجاهدت دارند و اگر با همین روحیه ، خدا را ملاقات کنند اجر شهید نصیب آنان خواهد شد . خانواده های شهدا و ایثارگران ستون ها و پایه های عظیم نظام هستند و با قدرشناسی از این عزیزان وظیفه ای همگانی است و در ادامه این جلسه معاونین گزارشی از عملکرد هفتگی حوزه مربوطه ارائه نمودند و این جلسه با تصویب مصوباتی خاتمه یافت .
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 269211
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...