داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: پیشرفت دولت الکترونیک نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست کارگروه توسعه مدیریت گفت: همه کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید برای پیشرفت دولت الکترونیک همت کنند.
مدیرکل بنیاد یزد: پیشرفت دولت الکترونیک نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست کارگروه توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور مدیرکل، معاونین و نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یکشنبه 11 آذر برگزار شد.
مدیرکل بنیاد یزد در این نشست با تأکید بر لزوم ارتقای سطح خدمات الکترونیک، گفت: همه کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید برای پیشرفت دولت الکترونیک همت کنند.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: استان یزد با توجه به سیاست‌های کلان بنیاد، بحث برون‌سپاری خدمات خود را از سال 93 آغاز و در تلاش است این مأموریت را به بهترین شکل به سرانجام رساند.
وی ارزیابی عملکرد واحدهای مختلف بنیاد را لازم و ضروری دانست و در این راستا از سازمان مدیریت خواست با تعیین نماینده‌ای آموزش لازم برای کارکنان این نهاد را در دستور کار قرار دهد.
ابراهیمی از واگذاری بیمه تکمیلی شاغلین دستگاه‌های به ادارات متبوع خبر داد و افزود: پس از ابلاغ این مصوبه دولت، ایثارگران در حوزه درمان با مشکلات عدیده‌ای مواجه شدند که لازم است سازمان مدیریت ضمن حل مسئله اعتباری این ادارات، اجرای دقیق این مصوبه را پیگیری کند.
 مدیرکل بنیاد یزد با تشریح اقدامات بنیاد در راستای میز خدمت اظهار کرد: استان یزد در سطح کشور رتبه اول کمترین مراجعه به ستاد مرکز رادار است که این امر حاصل رسیدگی مطلوب مسئولان استان به مشکلات ایثارگران است.
وی تکمیل مرکز جامع توان‌بخشی، فرهنگی و ورزشی ایثار را از مهم‌ترین اقدامات بنیاد در سال‌های اخیر عنوان کرد و از مسئولان استان خواست با تأمین اعتبار لازم برای تکمیل این طرح، بنیاد را یاری کنند.


 
کد مطلب: 269264
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...