داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​یوسف نظری جانباز گرانقدر 50 درصد اردبیلی به همرزمان شهیدش پیوست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۲
شادروان یوسف نظری جانباز گرانقدر 50 درصد درصد دوران دفاع مقدس تحت پوشش اداره بنیاد شهرستان اردبیل دار فانی را وادع گفت .
 
به گزارش ایثار واحد استان « اردبیل »، شادروان «یوسف نظری » جانباز گرانقدر 50 درصد  دوران دفاع مقدس تحت پوشش اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبیل دعوت حق را لبیک گفت و به رحمت ایزدی پیوست .
مراسم تشییع و تدفین ، مجلس شب دفن یک شنبه 11 آذر 97 برگزار و ترحیم به همین مناسبت ساعت 14 امروز در مسجد حضرت امیرالمومنین علیه السلام منغقد و مدیرکل و رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان ، رئیس و جمعی از همکاران اداره بنیاد شهرستان اردبیل با حضور در این مراسم و مجالس با خانواده داغدار اظهار همدردی می کنند .
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران این ضایعه را به جامعه ایثارگری بویژه خانواده معزی تسلیت گفته و برای آن فقید سعید علو درجات از خداوند متعال مسئلت می نماید.
گفتنی است یوسف نظری ایثارگر بسیجی دوران دفاع مقدس به دفعات مختلف در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافت و در تاریخ 20 دی 1366 در منطقه سردشت مجروخ و مجدا در 27 اسفند 1366 در عملیات افتخار آفرین بیت المقدس 2 در منطقه ماووت پای راست خود را در دفاع از میهن اسلامی از دست داد و به افتخار جانبازی نائل شد . روحش شاد .
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 269340
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...