داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: پاسداشت ایثار شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای ملی و میهنی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی و کاربردی گفت: بر همه ما فرض است که ایثار شهدا و ایثارگران گرامی که در راه میهن اسلامی به این اقتخار نائل شدند را پاس بداریم.
مدیرکل بنیاد یزد: پاسداشت ایثار شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای ملی و میهنی است
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی یزد دوشنبه 12 آذر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار و در خصوص راه‌های همکاری متقابل دانشگاه و بنیاد بحث و تبادل‌نظر شد.
مدیرکل بنیاد یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و تجلیل از ایثار آنان گفت: بر همه ما فرض است که ایثار شهدا و ایثارگران گرامی که درراه میهن اسلامی به این افتخار نائل شدند پاس بداریم .
احمد ابراهیمی تصریح کرد: کشور در دوره کنونی با مشکلات خاصی دست‌به‌گریبان است که همه جامعه را درگیر کرده و یکی از بهترین راه‌ها برای برون‌رفت از این مسئله توجه به فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم تعامل بنیاد و دانشگاه، اظهار کرد: موفقیت جز در سایه کار گروهی منسجم و هماهنگ حاصل نخواهد شد و انتظار ما این است که دانشگاه همچون همیشه این تعامل را با بنیاد داشته باشد که شاهد موفقیت‌های روزافزون باشیم.
ابراهیمی توجه به بحث مشاوره در سطح دانشگاه را لازم و ضروری دانست و افزود: دانشگاه در حقیقت جامعه‌ای کوچک است که افراد آن خود را برای ورود به اجتماع اصلی که بسیار بزرگ‌تر و پیچیده‌تر است آماده می‌کنند بنابراین لازم است در این دوره طلایی آموزش‌های لازم را فراگیرند تا در زندگی و آینده خود موفق و پیروز باشند.

 
کد مطلب: 269394
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...