داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید استان از خانواده شهدای روستای آبغلمو
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید استان  از خانواده شهدای روستای آبغلمو
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز دوشنبه 12 آذرماه 97 در راستای طرح سپاس ، پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان طی عزیمت به روستای آبغلمو که در 65 کیلومتری شهرستان واقع گردیده از والدین شهیدان معظم ماشاا... حقیقت و باران دژواخ در منزل دیدار نمودند .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت از اوایل سال جاری تا کنون از 1365 خانواده شهید و جانباز در منزل دیدار صورت گرفته که خدا توفیق دهد در باقی مانده سال بتوانیم از کلیه خانواده ها در تمامی استان دیدار نماییم .
وی گفت : شهیدان ما جوانمردانی بودند که زیر بار ظلم و ستم نرفتند و با نثار خون خودشان از انقلاب و نهضت حسینی محافظت کردند .
پاکدامن افزود : 39 سال پیش مردم باوفای ایران با حرکت عاشورایی خود به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند و یکبار دیگر با امام خود بیعت بستند و با حضور در صحنه مبارزه نابرابر حق علیه باطل از مکتب حسین (ع) پاسداری کردند .
وی گفت : هدف از این دیدارها زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و بازماندگان شهدا و توسعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بویژه برای قشر جوان این مملکت اسلامی عنوان کرد .
این مقام مسئول با اشاره به اینکه عفت ، حیا ، پاکدامنی و نجابت عامل اصلی پیروزی ملت ایران در دوران 8 سال برشمردند و در پایان این دیدارها با هدایایی از این عزیزان تقدیر شد . 
کد مطلب: 269451
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...