داخلی صفحه البرز خبر
 
جهادی که همسران شهدا و جانبازان در راه خدا انجام دادند کمتر از شهادت نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: جهادی که همسران شهدا و جانبازان در راه خدا انجام دادند کمتر از شهادت نیست.
جهادی که همسران شهدا و جانبازان در راه خدا انجام دادند کمتر از شهادت نیست
 
 به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز مراسم افتتاحیه اردوی نشاط و سلامتی همسران شهدا و جانبازان 70 درصد بعد از ظهر امروز 12 آذرماه با حضور کاویانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز و دیگر مسئولین لشکری و استانی در سالن شهید چمران مجموعه تفریحی کردان کردان کرج برگزار شد.
ابراهیم طاهرنژاد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران و عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به همسران صبور شهدا و جانبازان، استان البرز را استانی راهبردی و اثرگزار از انقلاب اسلامی تا به امروز دانست و گفت : استان البرز با حضور تمامی ملیت ها و اقشار گوناگون طبق فرموده ی مقام معظم رهبری ایران کوچک است،استانی که در راه آرمانهای انقلاب اسلامی مجاهدت های فروانی را ارزانی داشته است.
وی در ادامه با بیان اینکه خادمی خانواده های شهدا و ایثارگران افتخار است تصریح کرد: برای ما خادمان شهدا و مسئولین برگزاری چنین مراسم هایی بهترین فرصت است تا بتوانیم ادای احترامی به پیشگاه شهدا ، جانبازان و خانواده های محترم آنان داشته باشیم و بگوییم در کنار شما هستیم.
طاهرنژاد افزود: ما شهدا ، ایثارگران و خانواده های معزز آنان را فراموش نکرده و نخواهیم کرد و این بیعت مجدد ماست با شهدا و ایثارگران، انقلاب اسلامی مدیون خانواده های شهدا و ایثارگران علی الخصوص همسران قهرمان و گمنام شهدا و جانبازان است.  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با تاکید بر اینکه که همسران شهدا و جانبازان در اجر جانبازی و شهادت شریک هستند گفت: جهادی که همسران شهدا و جانبازان مجاهدانه در راه خدا انجام دادند کمتر از شهادت نیست.
طاهرنژاد در پایان با تشکر از تمامی دستندرکاران اجرایی اردو خاطرنشان ساخت: امروز شهدا نظاره گر اعمال هستند و باید کاری کنیم تا روح مطهر شهدا از ما راضی و خشنود باشند و باید بدانیم  زنده نگه داشتن یاد شهدا سبب خشنودی همسران گرانقدر شهدا خواهد شد.
گفتنی اردوی سلامتی و نشاط همسران شهدا و جانبازان 70 درصد از 11 الی 13 آذرماه در اردوگاه ایثار کردان در حال برگزاریست
 
کد خبر 97/510              
انتهای پیام/
کد مطلب: 269468
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...