داخلی صفحه سمنان خبر
 
جلسه مشترک بنیاد سمنان با مدیرعامل بیمه دی کشور
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
مسئولان بنیاد سمنان و بیمه دی برای ارائه خدمات شایسته‌تر به جامعه هدف و حل‌وفصل برخی مشکلات بیمه‌ای تشکیل جلسه دادند.
جلسه مشترک بنیاد سمنان با مدیرعامل بیمه دی کشور
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، جلسه مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با مسئولان بیمه دی کشور عصر دوشنبه 12 آذر 97 در سالن جلسات بنیاد استان برگزار شد. در این نشست که با حضور کشاورز، مدیرعامل بیمه دی کشور، مدیرکل بنیاد استان، مدیر حراست بیمه دی، معاونت اشخاص، مدیرعامل بیمه دی استان، رئیس بنیاد شهرستان و معاونان بهداشت و درمان و فرهنگی و پژوهشی بنیاد استان صورت پذیرفت ابتدا فریدون ضمن اظهار خیرمقدم به مسئولان بیمه دی گفت: بر اساس دستور ریاست عالی بنیاد ، بلافاصله شورای اداری استان را تشکیل داده و با عزمی جزم بستر لازم برای اجرای قرارداد را در سطح استان فراهم نمودیم و امیدواریم با تداوم روند خدمت‌رسانی به ایثارگران، آرامش و اطمینان خاطر به جامعه محترم هدف بازگردد. آنگاه جعفری، معاون بهداشت و درمان بنیاد استان به برخی از مشکلات و چالش‌های موجود در مسیر اجرای تعهدات بیمه ازجمله تأخیر در پرداخت هزینه‌ها، هزینه‌های پرستاری، هزینه‌های آمبولانس، ضعف سامانه رسا، مشکل جمع‌آوری اسناد پزشکی و کمبود نیروی پاسخگو در سطح شهرستان‌ها با توجه به گستردگی خدمات اشاره کرد.
سپس کشاورز، مدیرعامل بیمه دی کشور طی بیاناتی اظهار داشت: هدف از مأموریت‌های استانی شنیدن در دل‌ها، دغدغه‌ها و آگاهی از مشکلات استان‌هاست. امسال دومین سال خدمت‌دهی بیمه دی به ایثارگران سطح کشور است و بر همین اساس ما نام این طرح را طرح "  جبران " گذاشته‌ایم. وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که باکیفیت بخشی هر چه‌بهتر به خدمات، رضایت‌مندی ایثارگران را به حداکثر برسانیم هرچند که رضایت صد درصدی وجود ندارد. این مقام مسئول بابیان اینکه امروزه یکی از مهم‌ترین معیارهای سنجش توسعه در کشورها وجود کارهای مشارکتی و همراهی مردم با دستگاه‌های اجرائی است خاطرنشان کرد:
همکاری جامعه ایثارگری با بیمه دی مصداق بارز مشارکت و همراهی با مسئولان بیمه است که افق امیدوارکننده‌ای را پیش روی ما خادمان بیمه گشوده و به گواهی آمار، 89 درصد از جامعه هدف مستقیماً خدمات خودشان را از مراجع درمانی دریافت کرده و تنها 11 درصد برای دریافت هزینه‌ها به بنیاد مراجعه داشته‌اند. در این راستا بیمه دی با 12000مرکز درمانی وارد قرارداد شده و می‌کوشد تا به یاری خداوند گام مؤثری درجهت کاهش مشکل درمان ایثارگران بردارد.
کد مطلب: 269525
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...