داخلی صفحه کردستان خبر
 
خواسته خانواده های شاهد کردستانی به روایت فرمانده سپاه بیتالمقدس
برای ادامه راه شهیدانمان، فرزندان کوچکمان را در سپاه و بسیج ثبت نام کنید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱
برای ادامه راه شهیدانمان، فرزندان کوچکمان را در سپاه و بسیج ثبت نام کنید
 
خواسته خانواده های شاهد کردستانی به روایت فرمانده سپاه بیت المقدس
 برای ادامه راه شهیدانمان، فرزندان کوچکمان را در سپاه و بسیج ثبت نام کنید فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز برخی از خانواده های شهدای مریوان با وجود انکه عزیزترین فرد زندگی خود را در دفاع از انقلاب از دست داده اند اما برای ادامه راه شهیدانشان خواستار ثبت نام فرزندان کوچکشان در سپاه و بسیج هستند.
 به گزارش ایثارسردار محمدحسین رجبی در حاشیه یادواره شهدای کرامت شهرستان مریوان در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در حقیقت یادواره شهدا یک مراسمی بسیار وزین فرهنگی است چرا که شهدا با رفتنشان یک انقلاب و یک تغییر بزرگی را در محیط زندگی خود ایجاد کردند
وی افزود: با برگزاری مراسم های گرامیداشت یاد شهدا هم یک کار فرهنگی انجام میدهیم، هم یاد شهیدان را گرامی میدارم و هم خانواده شهدا و خیل عظیم ایثارگران را زیارت میکنیم. سردار رجبی ادامه داد: برنامه فرهنگی یادواره شهدا نشان از ایستادگی ملت ایران دارد و با برگزاری آن نشان میدهیم که ما هم هستیم و راه آنها را ادامه میدهیم
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز برخی از خانواده های شهدای مریوان با وجود انکه عزیزترین فرد زندگی خود را در دفاع از انقلاب از دست داده اند اما برای ادامه راه شهیدانشان خواستار ثبت نام فرزندان کوچکشان در سپاه و بسیج هستند عظمت این کار را چگونه میشود تبیین کرد؟ این اتفاقی است که در روند انقلاب اسلامی اتفاق افتاده و قابل ستاش است.
وی تصریح کرد: امروز دشمنان با این ایستادگی فرزندان انقلاب می فهمند که تمام تلاشهایشان بی نتیجه است به این دلیل که دشمنان ما در طول چهل سال گذشته در همه سطوح از جمله جنگ هشت سال تحمیلی، توطئه های قومی و مذهبی، کودتا و تحریم باما دشمنی کردند اماموفق نشده اند.
سردار رجبی یادآور شد: تمام مستندات نشان میدهد که دشمنان ما پیروز این میدان نیستند و پیروز این میدان اسلام و کسانی که راه اسلام را طی و به ارزشهای اسلام پابند هستند چرا که این وعده الهی است که پیروزی با اسلام است و این وعده حق و تخلف ناپذیراست پس حتما تحقق میابد.
وی اظهار داشت: متاسفانه دشمن فکر میکند اگر توسط ایادی و مزدوران خود اقدام به شهید کردن جوانان ما بکند مردم ما دست از انقلاب میکشند اما زهی خیال باطل چرا که مردم ایران در حفاظت و حراست از انقلاب، راه و آرمان این شهیدان را ادمه می دهند.
سردار رجبی گفت: همه شهیدانی که در ماه های اخیر در کردستان به شهادت رسیده اند جوان بودند بنابراین این نشان میدهد که این راه، پربرکت و بادوام است و مردم ما از بهترین سرمایه زندگی خود که همانا فرزندانشان است همانند دوران دفاع مقدس میگذرند و آن را تقدیم انقلاب میکنند. فرمانده سپاه بیت المقدس ادامه داد: این شهدای جوان با شهادتشان به ما آموختند که همیشه مراقب دشمن باشیم و به دشمنان یاداوری کردند که همیشه از ارزش های انقلاب با جان و دل دفاع میکنیم
کد مطلب: 269533
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...