داخلی صفحه ایلام خبر
 
کارگاه‌های آموزشی ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی جهت جانبازان و فرزندان شاهد و با موضوع مهارت‌های زندگی در محل کانون شهید بهشتی این شهرستان برگزار شد.
کارگاه‌های آموزشی ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
 
به گزارش ایثار از «آبدانان»، محمد میرزایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبدانان در گفتگو با خبرنگار ایثار اظهارداشت: ریشه‌ی اغلب آسیب‌های اجتماعی در عدم آشنایی کافی با مهارت های اجتماعی و مهارت‌های زندگی بوده و برگزاری این نوع جلسات آموزشی می‌تواند نقش مؤثری در بهبود فضای خانوادگی این عزیزان داشته باشد.
وی افزود: با توجه به شرایطی که ممکن است در برخی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران وجود داشته باشد برگزاری این نوع جلسات آموزشی می‌تواند نقش خوبی در بهبود فضای زندگی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر داشته باشد و به همین دلیل بنیاد شهید و امور ایثارگران رسالت خود می‌داند که در طول سال با برگزاری کارگاه‌های مشابه بتواند مطالب مفیدی را به خانواده‌ها ارائه دهد.
میرزایی تصریح کرد: در این کارگاه علمی، تجربیات و دانش ارزنده کارشناسان بیان شد که این تجارب می‌تواند نقش مؤثری در ارتقاء روحیه و افزایش سطح معلومات جامعه ایثارگری داشته باشد.
وی اضافه کرد: کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی باهدف توانمندسازی خانواده‌های ایثارگر برای پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی و اختلالات رفتاری و ارتقا سلامت، بهداشت روان و ایجاد رفتارها و تعاملات سالم برگزار می‌گردد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269544
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...