​مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران
مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران گفت: مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند و این سند ماندگاری برای تاریخ این شهرستان است.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، حسن فتحي‌نيا در هفدهمین سفر شهرستانی در اجتماع بزرگ خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران خلیل‌آباد كه سه‌شنبه 13 آذر در اين شهرستان برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: خانواده شهدا و ایثارگران جزو بهترین اقشار جامعه ایران اسلامی هستند و توفیق خدمت به آنان توفیق بسیار بالایی است. 
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران تصریح کرد: کسانی که در سخت‌ترین شرایط این کشور با تمام مشکلات و دوری مسیر با حضور به موقع خود در جبهه‌های حق علیه باطل به مقابله با دشمنان ایران اسلامی پرداختند  باید امروز به آنان رسیدگی شود تا بتوانیم بخشی از مشکلات آنان را حل کنیم. 
وی ادامه داد: مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند و این سند ماندگاری برای تاریخ این شهرستان به شمار می رود.
فتحی‌نیا افزود: یک انسجام خوب برای ارتقا معنوی و مالی ایثارگران عزیز شکل خواهد گرفت و بخش بزرگی از این خدمات به یمن سفرهای شهرستانی برای حل مشکلات ایثارگران در حوزه‌های مختلف است.
گفتنی است شهرستان خلیل آباد که 373 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 200 شهيد، 429 جانباز و 9 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/


زهره میری خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خلیل آباد
نرجس محمدی تنظیم کننده


مطالب مرتبط
1-رئیس بنیاد خلیل آباد: مردم خلیل‌آباد مردمی مظلوم، سخت‌کوش و ولایت‌مدار هستند

کلمات کليدی: ایثار رضوی، هفدهمین سفر شهرستانی، خلیل آباد،
کد مطلب: 269585
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور