مدیر کل بنیاد خراسان رضوی
مردم خلیل‌آباد مردمی صبور، غیور و انقلابی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مردم خلیل‌آباد نشان دادند که مردمی صبور، غیور و انقلابی هستند و با حضور گسترده در دفاع مقدس، ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری نشان دادند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی در هفدهمین سفر شهرستانی خود در اجتماع بزرگ خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران خلیل‌آباد که سه شنبه 13 آذر در سالن ثامن الحجج (ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: مراجعه خانواده شهدا و ایثارگران و حل مشکلات این عزیزان رحمتی است که از سوی خداوند نازل شده است. 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: مردم شهید پرور شهرستان خلیل‌آباد نشان دادند که مردمی صبور، غیور و انقلابی هستند و با حضور گسترده خود از گذشته تا کنون ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری نشان دادند 
وی ادامه داد: در تمامی این سفرها سعی ما بر این است تا از حداکثر توانی که داریم برای حل مشکلات ایثارگران استفاده کنیم و اگر مشکلی باشد که با پیگیری حل ‌شود به طور قطع آن را مرتفع خواهیم کرد. 
حجت‌الاسلام معصومی افزود: ما در کنار شما هستیم و یکی از اهداف ما ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر است و در حال پیگیری و رایزنی هستیم تا بتوانیم با ایجاد اشتغال در بسترهای لازم بتوانیم زمینه ساز اشغال فرزندان شاهد وایثارگر باشیم و بخش بزرگی از این مشکلات را حل کنیم.
این مراسم با حضور با شکوه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران، معاونین تعاون، بهداشت درمان، فرهنگی و رئیس امورحقوقی و قضائی بنیاد خراسان رضوی، امام جمعه، فرماندار و رئیس بنیاد شهرستان خلیل آباد برگزار شد.
همچنین در پایان خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان خلیل آباد مشکلات خود را با مدیران حوزه ایثارگری استان خراسان رضوی در قالب میز خدمت مطرح کردند.
گفتنی است شهرستان خلیل آباد که 373 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 200 شهيد، 429 جانباز و 9 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهای پیام/
زهره میری خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خلیل آباد
نرجس محمدی تنظیم کننده


مطالب مرتبط با این خبر
1-رئیس بنیاد خلیل آباد: مردم خلیل‌آباد مردمی مظلوم، سخت‌کوش و ولایت‌مدار هستند
2-مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران: مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند

 کلمات کليدی: ایثار رضوی، خلیل آباد، هفدهمین سفر، خراسان رضوی،
کد مطلب: 269589
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور