داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست مسئولین بنیاد بوشهر با مسئولان شهرستان دیلم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷
مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در سفر به شهرستان دیلم با فرماندار، امام‌جمعه و مسئولان محلی در خصوص مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری دیدار کردند.
نشست مسئولین بنیاد بوشهر با مسئولان شهرستان دیلم
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست‌ها با تقدیر از همکاری‌های خوب و ارزشمند فرماندار شهرستان و امام‌جمعه دیلم در همراهی و تعامل با بنیاد استان، تصریح کرد: ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران امروز باعث سرافرازی و سربلندی میهن اسلامی عزیزمان می‌باشد و بر ما فرض است که هر طور بتوانیم در خدمت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
وی پرداختن به حوزه مسائل شهدا و ایثارگران را موجب اجر اخروی و سعادت در دنیا خواند و گفت: هر جا که یک مسئول درراه خدمت به خاندان معظم شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزد مسلماً خدا در آنجا حضور پیدا می‌کند، چون شهدا در نزد او متنعم به نعمت‌های ارزشمند و سعادت هستند.
مدیرکل بنیاد بوشهر ادامه داد: به گفته امام (ره) بنیاد شهید و امور ایثارگران افضل نهادهاست زیرا خانواده شهدا و ایثارگران مقدس‌ترین افراد جامعه هستند و خدمت در این نهاد موهبتی الهی است.
وی با اشاره به بی‌اثر بودن توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن علیه انقلاب و نظام در طول چهار دهه گذشته، خاطرنشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همه امکانات و ظرفیت‌ها بار دیگر ثابت خواهیم کرد که دشمن در برابر نظام اسلامی و اراده ملت ایران ناتوان است.
تشکری با تأکید بر لزوم سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: همه دستگاه‌ها اعم از دولتی و بخش خصوصی وظیفه‌دارند باهم و در کنار مردم برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مشارکت داشته باشند تا رویکرد مردم محوری و فراگیری برنامه‌ها تحقق پیدا کند.
وی همچنین در خصوص اعتبارات شهرستانی، برپایی منظم جلسات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همکاری با بنیاد دیلم در راستای برپایی هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطالبی بیان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269608
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...