انتصاب رئيس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان كهگيلويه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «عادل شريعت پور» را به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه منصوب کرد.
 
به گزارش «ایثار»،سيد منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سید كمال الدين دولتخواه  طی حکمی  عادل شريعت پور  را به سمت سرپرستي بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان  كهگيلويه  منصوب کرد.

متن حكم سید منصور موسوی  به این شرح است:
برادر ارجمند جناب آقای عادل شريعت پور 
نظر به تعهد و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جناب عالی را به سمت سرپرستی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان كهگيلويه منصوب می‌نمایم.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت  و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سیدمنصور موسوي 
مديركل

عادل شريعت پور جانبازورزمنده  ٨سال دفاع مقدس داري ،مدرک تحصیلی کارشناسی وي پيش از اين رئيس اداره بنياد شهيد وامورايثارگران شهرستان كهگيلويه ،بهمئي ، گچساران وباشت را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 269621
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...