داخلی صفحه یزد خبر
 
شهدا ادامه دهنده حماسه عاشورا هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۰
گروه فرهنگی- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد گفت: شهدا ادامه‌دهنده حماسه عاشورا هستند که در ادامه این راه پرافتخار حماسه آفریدند.
شهدا ادامه دهنده حماسه عاشورا هستند
 
به گزارش ایکنا از یزد، حجت‌الاسلام‌ احمد نقیبی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد صبح امروز در دیدار با تعدادی از خانواده‌های شهدای بخش مرکزی یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: شهدا ادامه‌دهنده حماسه عاشورا هستند که در ادامه این راه پرافتخار حماسه آفریدند.
وی تصریح کرد: اگر ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران عزیز نبود الآن وضعیت کشور دست‌ کمی از سایر کشورهای منطقه که هرروز درگیر بحران‌های داخلی و خارجی هستند، نداشت.
نقیبی یادآور شد: دشمن همواره در تلاش است با ایجاد تفرقه در بین مردم کشورهای اسلامی آنجا را محلی برای رقابت قدرت‌های بزرگ استکباری جهان قرار دهد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد با اشاره به حضور پرشور بسیجیان درصحنه‌های مختلف اظهار کرد: حضور باصلابت بسیجیان دلاور در طول دوران دفاع مقدس و پس‌ازآن در فتنه‌های متعدد امنیت و استقلال کشور را تضمین کرد.
یادآور می شود در این برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ۴۰ خانواده شهید بخش مرکزی یزد تجلیل شد.
کد مطلب: 269633
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...