دیدار با والدین مکرم شهدا تجدید عهد با شهدا و امام راحل است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با والدین مکرم شهیدان «آذرآبادی حق» اظهار داشت: والدین معظم شهدا حق بزرگی بر گردن نظام، ‌انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی دارند و دیدار با آنها تجدیدعهد با شهدا و امام راحل است.
دیدار با والدین مکرم شهدا تجدید عهد با شهدا و امام راحل است
 
به گزارش «ایثار»، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی به‌ اتفاق عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و هیئت همراه با حضور در منزل شهیدان «محمد، رضا و یعقوب آذرآبادی‌حق» با خانواده این شهیدان دیدار و گفتگو کرد.
پورمحمدی در این دیدار با بیان اینکه توفیق خدمت به جامعه ایثارگری سعادت بسیار ارزشمندی است، گفت: یکی از طرق تأثیرگذار اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ،‌ نشر و انتقال دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس به نسل چهارم انقلاب، تجلیل و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا است.
استاندار جدید آذربایجان شرقی تصریح کرد: والدین مکرم شهیدان آذرآبادی و تمام پدران و مادران معظم شهدا حق بزرگی بر گردن نظام، ‌انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی دارند.
وی افزود: دیدار و گفتگو با والدین مکرم شهدا تجدید عهد و میثاق با شهدا و امام راحل است و همه مسئولان باید با حضور در محضر این بزرگواران و تکریم و تعظیم آنان، یاد و خاطره شهدا را زنده نگه‌دارند و تلاش در خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری داشته باشند.
پورمحمدی خاطرنشان کرد: خانواده‌های معزز شهدا سند زنده ایثار و شهادت و سرمایه‌های ارزشمند انقلاب و نظام هستند.
شهید «محمد آذرآبادی‌حق» در عملیات والفجر 4،‌ شهید «رضا آذرآبادی‌حق» در عملیات خیبر و شهید «یعقوب آذرآبادی‌حق» در منطقه جنوب هر سه در سال 1362 به فیض شهادت نائل شدند.
گفتنی است، مردم آذربایجان‌شرقی با تقدیم بیش از 9 هزار و 800 شهید و 35 هزار جامعه معزز ایثارگری نقش مؤثری در تاریخ هشت سال دفاع مقدس ایفا کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269638