داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
استاندار کرمانشاه:
خدمت به ایثارگران را سرلوحه کارمان قرار دهیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
در نشست مسئولین مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در استانداری کرمانشاه، از 11 خانواده ایثارگر استان تجلیل شد.
خدمت به ایثارگران را سرلوحه کارمان قرار دهیم
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» در نشستی با حضور علی مؤیدی خرم‌آبادی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، از 11 خانواده شاهد و ایثارگر استان کرمانشاه تجلیل شد.
در این نشست که عصر سه‌شنبه سیزدهم آذرماه در سالن تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، هوشنگ بازوند استاندار در سخنانی از خانواده‌های معظم شهدا به‌عنوان چشم‌وچراغ ملت یادکرده و آنان را هدایت‌گر جامعه خطاب کرد.
بازوند افزود: ما هیچ‌گاه نباید از این قشر عزیز و ایثارگر چشم‌پوشی کنیم چراکه این عزیزان پرچم‌داران عزت و سربلندی کشور و سندهای افتخار نظام هستند و به‌طریق‌اولی شهدای گران‌قدر حق بزرگی به گردن ما دارند.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: مسئولین نظام باید در تبعیت از فرامین امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در خدمت به ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نکرده و رسیدگی به امور این عزیزان
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: ایثارگران از مقام صبر گذشته و به مقام شکرگزاری رسیده‌اند.
را سرلوحه کار خود قرار دهند.

بازوند در پایان با تجلیل و قدردانی از خدمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین عسگری مدیرکل بنیاد استان در خدمتگزاری به جامعه ایثارگری، از او به‌عنوان خادم الشهدا یادکرد.
در ابتدای این نشست مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز ضمن معرفی خانواده‌های ایثارگر شرکت‌کننده در این مراسم، از خانواده‌های معظم شهدا به‌عنوان مجموعه‌ای صبور و شکور یادکرد و افزود: ایثارگران در مسیر ایثار و شهادت آزمون خود را به‌خوبی به انجام رسانده و در این آزمون به شایستگی از مقام صبر گذشته و به مقام شکرگزاری و سپاس به درگاه خدای منان رسیده‌اند.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: همسران شهدا نیز در این عرصه سربلند و عزتمند بیرون آمده‌اند و باتربیت فرزندانی صالح و تحصیل‌کرده، پرچم‌دار عزت و افتخار شهدا در جامعه اسلامی‌مان شده‌اند.
در پایان این مراسم 11 خانواده شاهد و ایثارگر شامل 8 تن از والدین، 2 نفر از همسران شهدا و یک جانباز گران‌قدر لوح سپاس خود را از علی مؤیدی خرم‌آبادی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور دریافت کردند.
گفتنی است: خانواده‌های حاضر در این نشست از ایثارگران حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمانشاه بودند.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
کد مطلب: 269668
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...