مهندس سورگی :
مسئولیت مسئولان در برابر شهدا سنگین است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۷
مهندس سورگی معاونت محترم جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبیدر دیدار با خانواده های معظم شاهد مطرح کرد: مسئولیت مسئولان در برابر شهدا سنگین است.
مسئولیت مسئولان در برابر شهدا سنگین است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان  جنوبی ، در حاشیه کنگره 2000شهید والامقام  استان خراسان جنوبی با حضور مهندس سورگی معاونت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان  با همراهی حجه الاسلام محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد استان ،مهندس شمشیری مسئول ایثارگران جهاد استان با چند تن از خانواده معظم شهدای جهادی در شهرستان طبس و بخش دستگردان دیدار نمودند .
مهندس سورگی معاونت محترم جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی در این دیدارها بیان کرد :مسئولیت مسئولان در برابر شهدا سنگین است چرا که برای به دست آوردن یک صندلی در کشور و نظام خون‌های بسیاری ریخته شده و مسئولان باید تمام تلاش خود را برای دستیابی به اهداف انقلاب به‌کار بگیرند و این دیدار با خانواده معظم شهدا هم کمترین کاری است که می توانیم انجام بدهیم و تجدید روحیه ای است برای خودمان در جهت انجام خدمات شایسته تر .
 مهندس سورگی در ادامه افزدند : هر آرامش و امنیتی که امروز در کشور وجود دارد مرهون خون تمام شهدایی است  که در راه حفظ نظام و ارزش های آن نثار شده است.
 
کد مطلب: 269677
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...