خانواده‌های معظم شهدا چشم‌ و چراغ ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
استاندار کرمانشاه از خانواده‌های معظم شهدا به‌ عنوان چشم‌ و چراغ ملت ایران یاد کرد و گفت: ایثارگران پرچم‌داران عزت و سربلندی کشور و سندهای افتخار نظام اسلامی هستند.
خانواده‌های معظم شهدا چشم‌ و چراغ ملت ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشستی در استانداری کرمانشاه با حضور علی مؤیدی خرم‌آبادی رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، از 11 خانواده شاهد و ایثارگر استان کرمانشاه تجلیل شد.
بازوند در این نشست از خانواده‌های معظم شهدا به‌ عنوان چشم‌ و چراغ ملت یاد کرد و آنان را هدایت‌گر جامعه خطاب کرد و گفت: ایثارگران عزیز پرچم‌داران عزت و سربلندی کشور و سندهای افتخار نظام هستند.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: مسئولان نظام باید در تبعیت از فرامین امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در خدمت به ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نکرده و رسیدگی به امور این عزیزان را سرلوحه کار خود قرار دهند.
بازوند در پایان با تجلیل و قدردانی از خدمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین عسگری مدیرکل بنیاد استان در خدمتگزاری به جامعه ایثارگری از وی به‌ عنوان خادم الشهدا یاد کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز ضمن معرفی خانواده‌های ایثارگر شرکت‌کننده در این مراسم از خانواده‌های معظم شهدا به‌عنوان مجموعه‌ای صبور و شکور یاد کرد و گفت: ایثارگران در مسیر ایثار و شهادت آزمون خود را به‌خوبی به انجام رسانده و در این آزمون به شایستگی از مقام صبر گذشته و به مقام شکرگزاری و سپاس به درگاه خدای منان رسیده‌اند.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: همسران شهدا نیز در این عرصه سربلند و عزتمند بیرون آمده‌اند و باتربیت فرزندانی صالح و تحصیل‌کرده، پرچم‌دار عزت و افتخار شهدا در جامعه اسلامی‌مان شده‌اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269679