داخلی صفحه ایلام خبر
 
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان سیروان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان سیروان با حضور امام‌جمعه شهرستان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان و اعضای کارگروه برگزار شد.
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان سیروان برگزار شد
 
به گزارش ایثار از «سیروان»، حشمت‌الله نقدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان در این نشست بابیان این‌که فرهنگ ايثار و شهادت ریشه در واقعه عاشورا دارد گفت: فرهنگ ايثار و شهادت در جهت تعادل بخشی به جامعه، توسعه فرهنگي و جلوگيری از بروز آسیب‌های اجتماعي می‌تواند نقش بسيار مهمي و فعالی ايفا نمايد.
وی اظهارداشت: شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی رامدیون خون پاک آن‌ها هستیم و باید در جهت زنده نگه‌داشتن یاد و مقام شامخ شهدا تکلیف خود را ادا نماییم.
نقدی بر تعامل و همکاری بین مسئولان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: باید با همدلی، هم‌زبانی و طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
وی بابیان این‌که نسل امروز نیاز دارد تا بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا شود، افزود: باید برنامه‌ریزی مناسبی در این زمینه صورت گیرد تا این فرهنگ غنی و ناب به جوانان و نوجوانان انتقال یابد.
حشمت‌الله نقدی تصریح کرد: وظيفه همه ما خدمت بی‌منت به شهدا و خانواده شهداست تا در روز قيامت شرمنده آن‌ها نباشيم.
رئیس بنیاد سیروان تأکید کرد: لازم است کلیه ادارات شهرستان نیز برای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت همکاری لازم را انجام دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269684
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...