داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه لوح تقدیر گرفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، از تلاش های مدیرکل بنیاد کرمانشاه در خدمت به جامعه ایثارگری تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه لوح تقدیر گرفت
 
به گزارش ایثار«واحد کرمانشاه» در نشست عصرسه شنبه سیزدهم آذرماه رئیس و مسئولین ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور و استان که در سالن تدبیر استانداری کرمانشاه  و با حضور تعدادی از خانواده های شهدای حوزه مبارزه با کالای قاچاق برگزار شد، علی مویدی خرم آبادی رئیس این ستاد در سخنانی از مقام والای شهدا و خانواده ای آنان تجلیل کرد.
مویدی گفت: ما به عنوان مسئولین و آحاد جامعه اسلامی نیازمند بهرمندی از معنویت و صفای باطنی حاکم بر خانواده های معظم شاهد و ایثارگر هستیم و دیدار با شما عزیزان که مورد تأکید مسئولین نظام است را، یادآور رشادت های شهدا و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس می دانیم.
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در ادامه ضمن تأکید بر بهره گیری از نظرات جامعه ایثارگری در پیش برد امور جاری کشور، با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش های مدیرکل بنیاد کرمانشاه در جهت خدمتگزاری به ایثارگران تقدیر و تشکر کرد.
در بخشی از متن این لوح خطاب به حجت الاسلام عسگری آمده است: بدینوسیله از زحمات بی شائبه و تلاش مجدانه و حسن عملکرد شما در راستای خدمت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران گرانقدر مبارزه قاچاق کالا و ارز استان کرمانشاه، تقدیر و تشکر می کنم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 269690
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...