داخلی صفحه زنجان خبر
 
​همکاری بین بیمه کوثر و بنیاد شهید زنجان تقویت می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
با برگزاری جلسه هماهنگی مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و مدیریت امور شعب بیمه کوثر همکاری این دو دستگاه بیشتر می شود.
 
به گزارش واحد ایثار زنجان، جلسه هماهنگی در دفتر بیمه کوثر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، معاون تعاون و امور اجتماعی و رییس اداره تسهیلات بنیاد و مدیر امور شعب بیمه کوثر در زنجان برگزار شد.
این جلسه به منظور هماهنگی جهت خدمات رسانی بیمه های اجتماعی، عمر، حادثه و حوادث غیرمترقبه ایثارگران که قرار است متولی آن بیمه کوثر باشد، برگزار شد .
در این جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان 13 آذر روز بیمه را تبریک گفت و بر افزایش تعامل دو دستگاه، تسهیل در روند اداری بیمه ایثارگران، تسریع در پرداخت هزینه های بیمه ایثارگران تاکید کرد.
محمدزاده مدیر امور شعب بیمه کوثر در زنجان نیز در این جلسه بر همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان قول مساعد داد.
یادآور می شود در پایان این جلسه لوح سرداران شهید استان توسط معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید  به آقای محمدزاده مدیر امور شعب بیمه کوثر در زنجان به مناسبت گرامیداشت روز بیمه اهدا شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 269707
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...