مشاوران ایثارگران باید تسلط کامل به قوانین این حوزه داشته باشند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مشاوران ایثارگران باید با تسلط کامل به قوانین این حوزه به مدیران اجرایی مشاوره دهند تا مدیران نیز در این باره تصمیم گیری های لازم را اتخاذ و خدمات بحق ایثارگران را به این عزیزان ارائه کنند.
مشاوران ایثارگران باید تسلط کامل به قوانین این حوزه داشته باشند
 
به گزارش «ایثار»، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در نشست هم‌اندیشی مسئولان ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان، با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی باید خواسته های ایثارگران را مورد توجه قرار دهند، گفت: مشاوران ایثارگران باید با تسلط کامل به قوانین این حوزه، به مدیران اجرایی مشاوره دهند تا مدیران نیز در این باره تصمیم گیری های لازم را اتخاذ و خدمات بحق ایثارگران را به این عزیزان ارائه کنند.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان نیز ضمن تقدیر از مشاوران ایثارگران دستگاه های اجرایی در خصوص رسیدگی به امور ایثارگران گفت: لازمه آگاهی مشاوران برگزاری کارگاه های آموزشی است که بنیاد تلاش می کند با حضور معاون حقوقی بنیاد مرکز و مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران این کارگاه را برگزار کند.
نجفی گفت: جامعه معزز ایثارگری صاحبان اصلی نظام هستند و حل مشکلات این عزیزان از اهداف بنیاد است زیرا همه ما مدیون این ایثار هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269719