ارتقای سطح خدمات به ایثارگران هدف اصلی میز خدمت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد یزد گفت: ارتقای سطح خدمات به ایثارگران هدف اصلی میز خدمت است. خانواده‌های شهدا و ایثارگران ولی‌نعمت ما هستند و شایسته است با بهره‌گیری از توان حداکثری خود بهترین خدمت را به آنان ارائه کنیم.
ارتقای سطح خدمات به ایثارگران هدف اصلی میز خدمت است
 
به گزارش «ایثار»، حسین علمدار روز چهارشنبه 14 آذر در گفتگو با ایثار استان یزد با تشریح اهداف میز خدمت گفت: ارتقای سطح خدمات به ایثارگران هدف اصلی میز خدمت است. خانواده‌های شهدا و ایثارگران ولی‌نعمت ما هستند و شایسته است با بهره‌گیری از توان حداکثری خود بهترین خدمت را به آنان ارائه کنیم.
وی خاطرنشان کرد: دولت در تلاش است با تسهیل در فرایند ارائه خدمت به جامعه هدف، رضایتمندی مردم شریف و شهیدپرور میهن اسلامی که در صحنه‌های مختلف پابه‌پای مسئولان حضور دارند را جلب کنند.
علمدار تأکید کرد: همکاران ما در میز خدمت در تلاش هستند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین شکل خدمت را به ولی‌نعمتان خود ارائه دهند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد یزد اظهار کرد: فرصت خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران توفیق و موهبتی الهی است که ما باید قدردان این فرصت طلایی که در اختیار ما قرارگرفته است، باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269722