ضرورت توجه به فرهنگ شهادت در بین مردم، علما و روشنفکران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: فرهنگ شهادت در بین مردم، علما و روشنفکران باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا اینکه باورهای مردم نسبت به اهمیت جهاد و قداست خون شهید بیشتر شود و خانواده‌های شهدای عزیز گرامی داشته شوند.
ضرورت توجه به فرهنگ شهادت در بین مردم، علما و روشنفکران
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر پیش از ظهر امروز چهارشنبه 14 آذر ماه 97 در نشست شورای راهبردی و سیاست گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گفت: نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی نقشی تعیین‌کننده و راهبردی بوده است و در واقع جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان است.
وی افزود: فرهنگ شهادت در بین مردم، علما و روشنفکران باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا اینکه باورهای مردم نسبت به اهمیت جهاد و قداست خون شهید بیشتر شود و خانواده‌های شهدای عزیز گرامی داشته شوند.
انصاری فر بیان کرد: خانواده‌ شهیدان و ایثارگران از نظر تأثیر و ارزش رفتار و حرکت، فقط با خود شهدا قابل مقایسه هستند؛ با هیچ قشر دیگری در انقلاب، این مجموعه قابل مقایسه نیستند. 
مدیرکل بنیاد مرکزی عنوان کرد: نگاه ما به سالگرد انقلاب آیینی و تبیینی است و باید با رسالتی که بر دوش داریم با قوای انقلابی و جهادی چهلمین آیین بزرگداشت انقلاب را برپا کنیم. نظام ما دستاورد‌هایی همچون استقلال، خودباوری و اعتماد به نفس در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269731