دیدار جامعه ایثارگری موجبات معرفت‌افزایی را فراهم می‌آورد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: دیدار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر که حامل پیام عزت، اقتدار و بصیرت هستند موجبات معرفت‌افزایی نسل امروز را فراهم می‌آورد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در راستای اجرای طرح سپاس و تکریم جامعه معزز ایثارگری با حضور در منزل دو خانواده شاهد و ایثارگر استان از نزدیک با آن‌ها دیدار و گفتگو کرد.
عباس پورحسن در دیدار با همسر شهید والامقام «التفات حسن‌زاده» با بیان اینکه همسران شهدا اجر و قرب ویژه‌ای در نزد خداوند متعال دارند افزود: تکریم همسران شهدا و ایثارگران که با مقاومت خود پشتیبان مردان غیور و رزمندگان اسلام بوده‌اند بر همگان واجد است چراکه اینان خود جهادگران واقعی هستند.
پورحسن تصریح کرد: دیدار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر که حامل پیام عزت، اقتدار و بصیرت هستند موجبات معرفت‌افزایی نسل امروز را فراهم می‌آورد.
وی افزود: جانبازان یادگارانی از خیل واصلان الی الله هستند که با اهدای اعضای بدن خود بر سر پیمان و عهد خود با یار، به هدف عالی خود رسیده‌اند.
گفتنی است، چهارشنبه 14 آذر 1397 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی به‌اتفاق هیئت همراه با حضور در منزل همسر شهید والامقام «التفات حسن‌زاده»، جانباز سرافراز «حسن مشهد عبادی» برادر سردار شهید «محمدباقر مشهد عبادی»، از نزدیک با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/

کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، دیدار، خانواده شهدا، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهید التفات حسن زاده، جانباز حسن مشهد عبادی
کد مطلب: 269811
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...