داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
معاون تعاون بنیاد کرمانشاه: با خدمت صادقانه، دین خود را به شهدا ادا کنیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴
نحوه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی مشاغل پایدار ایثارگران استان کرمانشاه در نشست با نمایندگان بانک‌های عامل استان برگزار شد.
معاون تعاون بنیاد کرمانشاه: با خدمت صادقانه، دین خود را به شهدا ادا کنیم
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» نشست مشترک مسئولین حوزه تعاون و امور اجتماعی بنیاد کرمانشاه و نمایندگان بانک‌های عامل استان کرمانشاه چهارشنبه چهاردهم آذرماه با حضور احمد عباسی معاون این حوزه در سالن جلسات ساختمان ستاد استان برگزار شد.
در این نشست که باهدف بررسی و رصد عملکرد بانک‌های عامل استان در جهت پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری برگزار شد، احمد عباسی در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های به عمل عمده در این خصوص گفت: ما بر این باوریم که با تعامل مناسب با دستگاه‌های مجری در این زمینه، به‌خوبی می‌توانیم گام مثبت و مهمی را در جهت فعال‌سازی و اشتغال‌زایی جامعه ایثارگری برداریم.
معاون تعاون بنیاد کرمانشاه افزود: این تسهیلات درواقع فرصت مغتنمی است که بتوانیم با وام‌های در نظر گرفته‌شده بخشی از جامعه ایثارگری را آماده کارآفرینی و ورود به با زاد کارکنیم.
 عباسی گفت: با توجه به انتظارات به حقی که ایثارگران عزیز از ما دارند، امیدواریم دستگاه‌های متولی به‌ویژه بانک‌های عامل در این زمینه بهترین نوع همکاری را با بنیاد داشته و از این ره‌آورد بتوانیم دین خود را به شهدای والامقام و جامعه ایثارگری ادا کرده و خدمت صادقانه‌ای را به این عزیزان ارائه کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از ثبت‌نام تعداد ایثارگران در سامانه کارا اضافه کرد: دریافت این تسهیلات به‌منزله اشتغال عزیزان ایثارگر است و امیدواریم با این برنامه منسجم و منظم بخش اعظمی از خیل متقاضیان اشتغال در جامعه ایثارگری را، وارد بازار کار و سرمایه‌گذاری کنیم.
در ادامه مسئولین بانک‌های عامل به بیان نظرات و راهکارهای خود در جهت حمایت از جامعه ایثارگری پرداخته و پرداخت قریب به 240 میلیارد ریال به ایثارگران متقاضی در دو مرحله گذشته را از اقدامات بانک‌های عامل دانستند.
همچنین در این نشست قراردادها و تفاهم‌نامه‌های فی‌مابین موردبحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است: در نشست یادشده علاوه مسئولین بانک‌های عامل، نمایندگانی از جهاد کشاورزی، کار و تعاون و اجتماعی و امور عشایری حضور داشتند.


انتهای پیام/

 
کد مطلب: 269822
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...