داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
معاون تعاون بنیاد کرمانشاه:
با خدمت صادقانه، دین خود را به شهدا ادا کنیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸
نحوه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی مشاغل پایدار ایثارگران استان کرمانشاه در نشست با نمایندگان بانک‌های عامل استان برگزار شد.
با خدمت صادقانه، دین خود را به شهدا ادا کنیم
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» نشست مشترک مسئولین حوزه تعاون و امور اجتماعی بنیاد کرمانشاه و نمایندگان بانک‌های عامل استان کرمانشاه چهارشنبه چهاردهم آذرماه با حضور احمد عباسی معاون این حوزه در سالن جلسات ساختمان ستاد استان برگزار شد.
در این نشست که باهدف بررسی و رصد عملکرد بانک‌های عامل استان در جهت پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری برگزار شد، احمد عباسی در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های به عمل عمده در این خصوص گفت: ما بر این باوریم که با تعامل مناسب با دستگاه‌های مجری در این زمینه، به‌خوبی می‌توانیم گام مثبت و مهمی را در جهت فعال‌سازی و اشتغال‌زایی جامعه ایثارگری برداریم.
معاون تعاون بنیاد کرمانشاه افزود: این تسهیلات درواقع فرصت مغتنمی است که بتوانیم با وام‌های در نظر گرفته‌شده بخشی از جامعه ایثارگری را آماده کارآفرینی و ورود به با زاد کارکنیم.
 عباسی گفت: با توجه به انتظارات به حقی که ایثارگران عزیز از ما دارند، امیدواریم دستگاه‌های متولی به‌ویژه بانک‌های عامل در این زمینه بهترین نوع همکاری را با بنیاد داشته و از این ره‌آورد بتوانیم دین خود را به شهدای والامقام و جامعه ایثارگری ادا کرده و خدمت صادقانه‌ای را به این عزیزان ارائه کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از ثبت‌نام تعداد ایثارگران در سامانه کارا اضافه کرد: دریافت این تسهیلات به‌منزله اشتغال عزیزان ایثارگر است و امیدواریم با این برنامه منسجم و منظم بخش اعظمی از خیل متقاضیان اشتغال در جامعه ایثارگری را، وارد بازار کار و سرمایه‌گذاری کنیم.
در ادامه مسئولین بانک‌های عامل به بیان نظرات و راهکارهای خود در جهت حمایت از جامعه ایثارگری پرداخته و پرداخت قریب به 240 میلیارد ریال به ایثارگران متقاضی در دو مرحله گذشته را از اقدامات بانک‌های عامل دانستند.
همچنین در این نشست قراردادها و تفاهم‌نامه‌های فی‌مابین موردبحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است: در نشست یادشده علاوه مسئولین بانک‌های عامل، نمایندگانی از جهاد کشاورزی، کار و تعاون و اجتماعی و امور عشایری حضور داشتند.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 269826
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...