داخلی صفحه اردبیل خبر
 
امام جمعه بیله سوار
فکر و روح جامعه در قالب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقویت می شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴
امام جمعه شهرستان بیله سوار در دیدار با مدیرکل بنیاد استان بر تقویت فکر و روح افراد جامعه در قالب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در بازدید دوره ای خود از شهرستان ها و روستاهای استان امروز 15 اذر 97 به شهرستان بیله سوار سفر کرد و از نزدیک به امور خانواده های شاهد و ایثارگر رسیدگی نمود.
یاسر شاهی مدیرکل بنیاد استان و همراهان در این سفر با حجت الاسلام اصغر جدایی امام جمعه شهرستان بیله سوار دیدار کردند.
در این دیدار امام جمعه بیله سوار با تاکید بر تقویت فرهنگی و حل مسئله اشتغال جامعه ایثارگر اظهار کرد: ایجاد انگیزهای معنوی و مادی در نوجوانان برای حفظ ارزش های فرهنگی ضروری است و می توان با ایجاد روحیه شادی در مردم و کم کردن بار غم و اندوه در یادواره ها سبب رشد فکری و روحی جامعه شد.
وی خواستار پخش کتب های حوزه ایثار شهادت همچون کتاب "سلام بر ابراهیم" در بین خانواده های شد و افزود: این کارها سب ایجاد انگیزه تلاش برای حفظ ارزش های اسلامی می شود و بر تقویت ابعاد فکری جوانان ما موثر است.
 یاسر شاهی مدیرکل بنیاد استان اردبیل نیز تقویت تشکیلات علمی و فرهنگی را از مهمترین امور بنیاد عنوان و بیان کرد: بنیاد سعی دارد با دیدار با خانواده های شهدا از فکر و اندیشه آنان برای خدمت بهتر به جامعه در جهت رشد فرهنگ ایثار و شهادت بهره مند شود.
مدیرکل بنیاد استان اردبیل و همراهان در ادامه سفر با حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد نیز  دیدار کرد.
در این دیدار امام جمعه جعفرآباد بیان کرد: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان مصداق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشقدم در برنامه های زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و خودشان از شهدای زنده هستند.
یاسر شاهی مدیرکل بنیاد اردبیل نیز با بیان اینکه ائمه جمعه همیشه پشتوانه معنوی برای بنیاد و خانواده های شهدا و ایثارگران هستند اظهار کرد: همراهی ائمه جمعه در برنامه های بنیاد همچون دیدارهای طرح سپاس و یادواره ها مایه دلگرمی خادمان شهدا و ایثارگران در انجام ماموریت های ذاتی و کاری است .
وی اضافه کرد: بنیاد آماده همکاری با خانواده های جامعه ایثارگری در ارتباط با مسائل مختلف بویژه موارد حقوقی است.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 269862
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...