داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،در اولویت و راس همه امور قرار گیرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
 
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با بخشدار و فرمانده سپاه بخش سنگر با قدردانی از بخشدار عنوان کرد:رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،در اولویت و راس همه امور قرار گیرد.
عبداله پاکاری با اشاره به تقدیم 294 شهید والامقام این بخش افزود:تعداد بالای شهیدان در بخش سنگر نشان دهنده عشق مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت مداری آنان دارد.
وی در ادامه به ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و پیشروی در راه آن ها تاکید و افزود:امروز حاکمیت دین و حاکمیت اسلام در این کشور ارمغان شهیدان است و همه ما مدیون ایثارگران و خانواده آن ها هستیم.
پاکاری ارتباط و همدلی بین مسئولان سنگر را حاصل دعای خیر والدین شهدا دانست و افزود:باید همه ما به ایثارگران و به ویژه والدین شهدا توجه داشته باشیم چون بدون وجود این عزیزان دشمنان اسلام چه در زمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و چه در حال حاضر براحتی به اهداف خود می رسیدند و همه ما مدیون ایثار و مقاومت این قشر معزز هستیم.
در ادامه این جلسه بخشدار سنگر نیز به ضرورت دیدار با خانواده ایثارگران و تاثیر مثبت آن در روحیه مسئولین و حفظ ارزشهای جهادی تاکید کرد.
انتهای پیام
 
کد مطلب: 269865
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...