بهره جستن از سیره شهدا موجب ثبات نظام است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی ایثارگران به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، در دیدار با خانواده‌های معظم این شهیدان،‌ تصریح کرد: بهره جستن از سیره شهدا، عامل پیشرفت و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، در دیدار با خانواده‌های معظم این شهیدان،‌ آنها را ذخایر و گنجینه های ارزشمند نظام و انقلاب عنوان کرد.
وی با تأکید بر رسالت سنگین نسل چهارم انقلاب و آیندگان در قبال مجاهدت‌ها و جان‌فشانی‌های جامعه ایثارگری، تصریح کرد: شهدا و خانواده‌های معظم آنان مایه افتخار و سربلندی جامعه هستند و وجودشان پشتوانه‌ای محکم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
پورحسن حضور در جمع گرم و صمیمی خانواده شهید گران‌قدر «یعقوب اسماعیل‌زاده» را مایه مباهات خواند و بیان کرد: بهره جستن از سیره شهدا، عامل پیشرفت و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی همچنین در دیدارهای جداگانه با مادر معظم شهیدان «حسین نوبخت»، «بهروز حسین پور» و «اصغر وحیدی رضائی» و همسر مکرم شهید «علی فرج پور» ملاقات و با آنان گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی مادران و همسران شهدا را اسوه‌های صبر و استقامت قلمداد نمود و اظهار داشت: دیدار با این عزیزان امری واجب و تعظیم در برابر ارزش‌های والای انسانی است.
پورحسن در این دیدارها که شامگاه پنجشنبه 15 آذرماه سال 1397 انجام شد، بر لزوم تکریم خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران به‌عنوان ولی‌نعمتان ملت شریف ایران تأکید، و از مقام آسمانی آنان تجلیل کرد.
انتهای پیام/

 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، دیدار، مادر شهیدان، شهید، همسر شهید
کد مطلب: 269875