داخلی صفحه ایلام خبر
 
تشکیل میز خدمت در مصلی نماز جمعه ایلام
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸
در راستای پاسخگویی به مشکلات جامعه هدف ایثارگری، میز خدمت همزمان با روز دانشجو در مصلی ایلام تشکیل شد.
تشکیل میز خدمت در مصلی نماز جمعه ایلام
 
به گزارش ایثار از«ایلام»، همزمان با روز دانشجو صبح امروز میزخدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در مصلی مرکز استان تشکیل شد.
در میز خدمت یاد شده، سلیمان رستمیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به سوالات جامعه ایثارگری استان در زمینه اشتغال، وام مسکن وغیره.... پاسخ داد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایثار به بیان اهمیت دیدارهای مردمی پرداخت و اظهار داشت: این دیدارها با هدف تکریم و رفع مشکلات مردم به‌ویژه نمازگزاران و همچنین ارائه خدمات بهتر و گسترده‌تر در مسیر اصلاح موانع احتمالی صورت می‌گیرد که می‌تواند جلوه‌ای خوب از تعامل بین مردم و مسئولان باشد.
رستمیان با اشاره به اینکه ارائه خدمات و پیگیری مطالبات و درخواست‌های مردم در نماز جمعه می‌تواند مشوق حضور فراگیر نمازگزاران به‌عنوان محور اصلی تجمع مذهبی و سیاسی باشد اظهار داشت: در راستای طرح تکریم مردم به‌ویژه نمازگزاران، کارشناسان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در حاشیه نماز جمعه مکان‌هایی که به‌منظور استقرار میز خدمت پیش‌بینی‌شده بود حضور یافتند تا بتوانند در پایان نماز به امور نمازگزاران رسیدگی کنند.
وی گفت: نوکری مردم بالاترین افتخار برای مسولین بوده چرا که همواره در طول عمر 40 ساله انقلاب اسلامی مردم، این انقلاب را همراهی کرده اند و از مال و جان خود برای نظام اسلامی مایه گذاشته‌اند.
مدیرکل بنیاد ایلام با بیان اینکه هنوز هم در برهه‌های مختلف ملت ایران اسلامی پشتیبان انقلاب بوده و از جایگاه ،اهداف،و آرمان های انقلاب در برابر دشمنان حمایت می کنند تصریح کرد:باید همه هم و غم مسولین نظام نوکری و خدمت به مردم بوده و در راستای خدمتگزاری به مردم از هیچ امری مضایقه نکنند و پیگیر مرتفع شدن مشکلات آنان باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269881