استاندار خوزستان به دیدار خانواده شهید افچنگی در سبزوار رفت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱
استاندار خوزستان با خانواده شهید حادثه تروریستی اهواز محمد افچنگی در شهرستان سبزوار دیدار کرد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شامگاه شانزدهم آذر  طی سفر کوتاه به سبزوار از خانواده شهید حجت الاسلام محمد افچنگی از شهدای حادثه تروریستی اهواز دیدار کرد.
 در این دیدار استاندار خوزستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دیار سربداران گفت: خانواده شهدا پرچمداران عزت، سربلندی و سند افتخار ملت ایران هستند.
استاندار خوزستان با اشاره به اینکه خدمتگزاری به ایثارگران یک وظیفه است، افزود: مسئولان نظام در تبعیت از فرامین امام راحل و رهبر معظم انقلاب باید تمام تلاش خود را برای خدمتگزاری به جانبازان و آزادگان و خانواده معظم شهدا به کار بندند تا در پیش خدا و شهدا شرمنده نباشند. 
وی با بیان اینکه دشمن نمی تواند وحدت ملی ما را با اینگونه حوادث مخدوش کند، افزود: حادثه کور و تروریستی دشمنان در استان خوزستان منجر به تحکیم اتحاد و انسجام مردم این استان و سراسر کشور شد.
در این دیدار رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه شمال شزق نزاجا اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از آنجائیکه در هشت سال دفاع مقدس  به اهداف خود نرسیدند مرتب سعی می کنند تا فضای کشور را ناامن جلوه دهند، که الحمدالله  هر روز خوار و ذلیل‌تر می شوند.
 حجت الاسلام سلیمانی افزود: به رغم تلاش دشمنان ایران، هر زمان که این گونه حوادث رخ داده است ملت ما وحدت و همبستگی خود را بیشتر کرده است.
در این دیدار تنی چند از مسئولان شهرستان سبزوار نیز حضور داشتند.
حجت الاسلام  افچنگی رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور بر اثر اقدام کور تروریستها در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سن 41 سالگی  در اهواز به شهادت رسید.
گفتني استُ شهرستان سبزوار که 242 کیلومتر با مشهد فاصله داردُ 945 شهيد، سه هزار 156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهای پیام/

 
 کلمات کليدی: ایثار رضوی، محمد افچنگی، اهواز، حادثه تروریستی، سبزوار، دیدار، استاندار خوزستان،
کد مطلب: 269889
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...