داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیر کل بنیاد مرکزی :
هدف از برگزاری یادواره شهدا ،دمیدن روح انقلابی‌گری در جامعه است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
مدیرکل بنیاد مرکزی در حاشیه یادواره شهدای شهر سنجان با تاکید به برگزاری یادواره های شهدا گفت: هدف از برگزاری یادواره شهدا ،دمیدن روح انقلابی‌گری در جامعه است.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"،مرتضی انصاری فر ضمن قرائت آیه وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ گفت: شهدا به منزله چراغ راه هستند برای آنکه مسیر و راه را گم نکنیم، آنان همچون ستاره های فروزانی هستند که بر تارک مجامع و مجالس ما می درخشند.
انصاری فر اظهار کرد: باید یاد و منش شهدا با عمل به وصیتنامه آنان در جامعه زنده نگه داشته شود چرا که شهدا بهترین انسان‌های روی زمین بوده‌اند که با تقدیم جان شیرین خود عزت و آزادگی را به ملت و کشور ایران اسلامی بخشیدند.
 وی تأکید کرد: برگزاری یادمان‌ها و یادواره‌های شهدا نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد و باید برای گسترش آن بیش از گذشته اقدام کرد.
وی همچنین با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا روح ایثار و گذشت را در جامعه نهادینه می‌کند، اضافه کرد: رسالت امروز ما پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و بر همین اساس برگزاری یادواره شهدا و همچنین بیان زندگی‌نامه و خاطرات آنان برای نوجوانان و جوانان تأثیر فوق‌العاده‌ای در مبارزه با تهاجم فرهنگی دارد، بنابراین باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بیش از پیش مورد توجه قرار داد.
 در ادامه رئیس بنیاد اراک یادآور شد: دشمنان در جریان تهاجم فرهنگی تمام اصول و ارزش‌های انقلاب را نشانه رفته‌اند که راه مقابله با ترفندهای آنها ترویج فرهنگ شهادت، ایستادگی و ولایتمداری است.
 مصطفی دادوند خاطرنشان کرد: این مجالس یادآور فداکاری‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدایی است که جان تازه‌ای به جامعه داده و عرصه ایثار و شهادت را بر مشتاقان ولایت تبیین کرده‌اند.
یادواره شهدای شهر سنجان روز جمعه 16 آذر ماه 97 بعد از نماز مغرب و عشا با سخنراني حجت الاسلام رضا تاج آبادي و مداح حاج عليرضا مرادي  در مسجد الزهرا (س) محله عليا سنجان و با حضور مسئولین و مردم و خانواده های شاهد و ایثارگر برگزار شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 269898
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...